המעמד העליון

צילום: יח"צ חו"ל
חברת אלוני משיקה קולקציית מעמדים בעיצוב מהודר לכיור: OPI

חדרי הרחצה הם מעוז של נוחות ופינוק ולרוב זהו החלל המושקע והנעים ביותר בבית. חברת אלוני משיקה קולקציה חדשה ובלעדית הנותנת לכיור בחדר הרחצה את הכבוד שמגיע לו, עם מעמדי כיור מעוצבים בקשת רחבה של סגנונות – קולקציית OPI, מבית חברת GLOBO האיטלקית.

קולקציית OPI מאפשרת חופש עיצובי רחב עם אינסוף שילובי גוונים, בחירת מידות והתאמה לצרכים ולטעם האישי. בין פרטי הקולקציה ניתן למצוא מספר סדרות:  

 TILE  – מעמד תלוי שמעוצב כמו מדף אלגנטי. כולל מתלה מגבות ומדף תחתון. ניתן להתקין מצד שמאל או ימין ולבחור האם לשלב בו את מתלה המגבת או לא. המודולריות הזאת חשובה מאוד בעיקר בחללים קטנים, בהם הגמישות התכנונית קטנה יחסית. מגיע בכל הגוונים של כיורי GLOBO –  צהוב, ורוד, ירוק, שחור, אפור  וכן דמויי  שיש, טרצו ועוד.

PLAIN  – מעמד המוצע במגוון גדול של מידות, מ-40X25 ועד 80X47. מוצע בדוגמא פתוחה, עם מתלה מגבות ומדף קטן לאקססוריז, או סגורה, במראה שמזכיר ארון אמבטיה. PLAINE מציעה משחק מודולרי גדול, עם כיווני פתיחה שונים לבחירה, הוספת מידוף ובחירת גוונים לכיור ולדלת.

RING   – קולקציית כיורים עומדים, מעוגלים או אובליים, במבנה דק ומאורך שמשדר מינימליזם מדויק. ניתן לשלב גם מתלה מגבות ומדף קטן לסבון.

מחיר: החל מ 4,300 ₪.

ניתן להשיג בלעדית ברשת אלוני.