המצטיין שלנו ב'כפיר'

שחר סיגואווי ממבשרת ציון הוא החייל המצטיין של חטיבת 'כפיר' לשנת 2021

הכירו את סמל שחר סיגאוי, מפקד בבסיס האימונים החטיבתי של חטיבת כפיר ומצטיין מפקד חטיבת כפיר לשנת 2021. שחר (20) מתגורר עם אמו ואחיו הגדול במבשרת ציון. הוא גדל והתחנך בירושלים ולמד בתיכון 'זיו' בעיר.

מתחילת מסלולו רצה שחר להגיע לתפקיד המשמעותי ביותר עבורו. ״רציתי להתקדם כמה שאני יכול בחטיבה ולהגיע לתפקיד שארגיש שתרמתי בו. לכן יצאתי לפיקוד ואני לא מתחרט לרגע״, הוא מספר בגאווה.

את ההצטיינות קיבל סיגאווי על עבודתו הקשה, ההתמדה והמוטיבציה. שחר משמש כמפקד טירונים ללוחמים ממחזור מרץ 21. תפקידו הוא ללוות את הטירונים מהצעד הראשון שלהם בצבא ועד לסוף המסלול שלהם בתום ההכשרה. הוא מכין אותם ללחימה בכל הגזרות בצורה הטובה ביותר. בתום ההכשרה, יפרשו הלוחמים החדשים כנפיים ויעלו לגדוד שלהם.

שחר מספר על רגעיו המרגשים ביותר בשירות. ״החיילים הם הכול בשבילי. אני רתום ושם בשבילם 24/7 בפן האישי ובפן המקצועי. אני רוצה שכל חייל שלי ייצא לשירות הסדיר שלו עם הרגשה שראו אותו, שאכפת לי ממנו ושאני סומך עליו״, מתאר שחר בהתרגשות.

מדובר צה"ל נמסר: "על עבודתו הקשה ומסירותו לתפקיד, מקבל סמל שחר סיגאוי את אות מצטייני מפקד חטיבת 'כפיר', אלוף משנה שרון אלטיט. אנחנו גאים בך שחר, יישר כוח והרבה הצלחה בהמשך".