הסדרה האדומה

סדרת מיצים סחוטים וטבעיים חדשה של 'פרימור'

'פרימור', מותג המיצים הטבעיים הסחוטים, מרחיב את מגוון המיצים ומשיק שלושה טעמים חדשים שמבוססים על פירות אדומים, תחת השם 'הסדרה האדומה'. הסדרה החדשה כוללת מיץ תפוח רימון סלק ולימון, מיץ תפוח ודובדבן ומיץ תפוח וחמוציות. מדובר בסדרה פונקציונלית כחלק מהמגמה של מציאת פתרונות בריאותיים באמצעות עולם המשקאות. המיצים ישווקו בבקבוקי 750 מ"ל, יימכרו ברשתות המזון ברחבי הארץ וילוו בקמפיין פרסום המשכי עם הפרזנטורית רוני 'סופרסטאר'.

סדרת המיצים האדומה החדשה של 'פרימור' מבוססת על פירות אדומים שידועים בתרומתם לבריאות ובהם דובדבן, חמוציות, סלק ורימון – מזונות שנחשבים לעשירים בנוגדי חמצון ומיטיבים בשמירה על הבריאות. על אף חמיצות הפירות האדומים, מפתיעים הטעמים במתיקות המאוזנת שלהם. הטעמים החדשים נפלאים בשתייה וגם בערבוב עם קוקטיילים ושייקים. 'הסדרה האדומה' מצטרפת למגוון המיצים הסחוטים והמצוננים של 'פרימור' שכוללת מיץ תפוזים 100 אחוז סחוט טבעי, המיץ האהוב והנמכר ביותר בישראל בקטגוריית המיצים הסחוטים; וכן מיץ רימונים 100 אחוז סחוט טבעי, שנחשב לפרי בעל הערכים התזונתיים הגבוהים ביותר.

שי שלו, מנהל מותג 'פרימור': "בשנים האחרונות זיהינו ביקוש הולך וגובר לטעמים שמבוססים על פירות אדומים ושלהם תכונות בריאותיות מגוונות וכן שילוב של פרי וירק. הצרכן מחפש טעמים ושילובים חדשים ומעניינים עם תכונות פונקציונאליות, במיוחד לאחר תקופת הקורונה. לכן, בחרנו להתמקד במיצים מבוססי פירות אדומים, שעשירים בערכים תזונתיים חשובים ומטיבים, יחד עם ירק, ובכך מייצרים חוויית טעם מפתיעה".

'פרימור' הוא מותג מוביל בייצור ושיווק מיצים סחוטים ומצוננים מחברת 'גן שמואל מזון'. בנוסף, מייצרת 'פרימור' מגוון רחב של משקאות קלים, מיצים ונקטרים מבוססי פרי ובעלי אורך חיי מדף ארוכים וכן רכזי פירות לשוק המוסדי.

מחיר מומלץ לצרכן: כ-10–15 שקלים לבקבוק 750 מ"ל.

כשרות חוג חתם סופר פתח תקווה והרבנות נחל שורק.

ניתן להשיג ברשתות המזון ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.