הערב: שתי תאונות בכביש 1

שני פצועים בתאונה ליד מבשרת * תאונה קשה בין שורש ושער הגיא גרמה לפקקים ארוכים בכביש ירושלים תל אביב

פצוע קשה ו-7 פצועים בינוני וקל בשתי תאונות בכביש ירושלים תל אביב הערב.

בקטע הכביש הסמוך למבשרת ציון. אירעה תאונה עם מעורבות מספר כלי רכב. מהזירה פונו שני נפגעים באורח קל.

במרחק של דקות נסיעה ספורות, בקט שבין מחלף שער הגיא לשורש בכיוון הנסיעה לירושלים, אירעה תאונה קשה ביותר.

מן המשטרה נמסר כי בתאונה זו היו מעורבים 3 כלי רכב. מזירת התאונה פונו מספר נפגעים, ביניהם פצוע באורח קשה (עפ"י גורמי רפואה) להמשך טיפול רפואי. בעקבות התאונה נסגר כביש 1 לכיוון ירושלים והתנועה מופנית במחלף שער הגיא לכביש 38. בסביבות השעה 22:0 נמסר כי הכביש נפתח לתנועה באופן מלא, זאת לאחר קרוב לשעתיים של פקקים ארוכים ביותר.

אברהם קוזלובסקי חובש באיחוד הצלה שהעניק סיוע ראשוני סיפר: "תוך כדי נסיעה נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות מספר כלי רכב כשאחד מהרכבים התהפך על צדו. נהג הרכב שהתהפך נפצע באורח קשה והיה לכוד ברכבו".

דני שמואלי חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה ולאחר שחולץ ע"י צוותי הכיבוי הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים במצב קשה. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני בזירה לפצוע בינוני שפונה לבית חולים בניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה ולארבעה נפגעים נוספים במצב קל שפונו לבתי החולים באמבולנסים של איחוד הצלה".

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים 5 פצועים, בהם 1 קשה כבן 40 עם פגיעה רב מערכתית ו-1 קל לבי"ח הדסה עין כרם ו-3 קל לבי"ח שערי צדק.