הפועל הרי ירושלים מתגייסת למערכה

צילום: גדי קידר
צילום: גדי קידר
מועדון הכדורסל הפועל באזורנו קיים פעילות למען ילדי הדרום השוהים אצלנו

הפועל הרי ירושלים רתמה את השחקנים הצעירים, צוות האימון וההורים ומנסה לסייע ככל שניתן לטובת משפחות המפונים הנמצאים בסביבתנו.

גדי קידר, מנהל הפועל הרי ירושלים: "קלטנו ילד ממושב נתיב העשרה המשתלב בפעילות קבוצת ילדים ב' מזה כ-10 ימים. ביום חמישי ביצענו הפעלה אקטיבית לילדי המפונים במלון במעלה החמישה שהגיעו מזיקים ומנתיב העשרה. היה מוצלח מאוד. יחד עם נרדי איתם, שחקן קבוצת הנוער של הרי ירושלים, הגענו למלון במעלה החמישה והפעלנו את הילדים שגילו עניין במשחק הכדורסל".

ביום ראשון, יצאה למלון בירושלים קבוצת קט סל ב' יחד עם מאמנת הקבוצה נעמה אהרונוביץ' והורים מלווים לפעילות משותפת עם ילדים שפונו מקריית שמונה. שחקני הרי ירושלים הביאו משלוחי מנות לילדי קריית שמונה ושלומי, קיימו פעילות ספורטיבית משותפת וחילקו להם תשורות וציוד ספורט. בפעילות לקחו חלק כ-50 משתתפים, כולל ילדים ונערים ממגוון גילאים והצטרפו אליהם הורי האורחים והמארחים.

זהבית כהן, אימא של יואב, שחקן בקבוצה: "מדובר ביוזמה מבורכת ומרגשת, במסגרתה למדו הילדים שיעור חשוב לחיים. בחסות אירוע ספורטיבי מדהים, בניצוחה של המאמנת המופלאה נעמה אהרונוביץ', הוקנו לילדים ערכים חשובים של חברות, ערבות הדדית, שיתוף פעולה, עזרה ותמיכה בזולת. השחקנים הגיעו במדי הקבוצה, מצוידים במארזים מפנקים שהכינו לילדים המתארחים בבית המלון, בצירוף ברכות ומדליות שחולקו להם. הילדים לקחו חלק במשחקי כדור משותפים וזכו לחוויה מהנה ומיוחדת".

זה המקום להזכיר, כי הפועל הרי ירושלים גייסה תרומה של סווטשרטים, חולצות, נעליים, כדורים וגם סל חצר לטובת ילדי העוטף הנמצאים באזורנו.

גדי קידר הוסיף: "פתחנו את כל הקבוצות שלנו (א'-י"ב') לכל מי מילדי משפחות המפונים שמעוניין להגיע – כמובן ללא תשלום – ונקווה שיגיעו ילדים ויצטרפו. כמו כל עם ישראל, גם אנחנו בהפועל הרי ירושלים מנסים להקל במעט ולקיים הפוגות לטובת המשפחות ובני הנוער הנמצאים באזור שלנו. מרגש לראות איך הפעילות שלנו מעלה חיוך על פני הילדים ומשמח אותי לחוש את שיתוף הפעולה ואת הנכונות לסייע ולתרום מצד שחקני הפועל הרי ירושלים ובני משפחותיהם. הפצנו ופרסמנו את מערכת השעות שלנו לכל מי שמעוניין להצטרף – הן לפעילות בית הספר לכדורסל (ילדי א'–ד') והן לשחקנים מכיתות ה' עד י"ב לבוא ולהצטרף לקבוצות ההישג שלנו המשחקות תחת איגוד הכדורסל. מכיוון שלהערכתי ישהו משפחות המפונים זמן רב באזורנו, אנחנו מציעים לקלוט שחקנים ולשלב אותם במשחקי הליגה (כשיתחילו). זו הזמנה פתוחה וכפי שאמרתי היא ללא עלות כלל".

זה המקום לציין, כי באולם הספורט באבו גוש, בו מתאמנת אגודת הפועל הרי ירושלים, ישנו מרחב מוגן המאושר על ידי פיקוד העורף.