הצלחה ל'סל קיץ'

על מחנה הכדורסל שארגן גדי קידר בהשתתפות ילדים ממבשרת ציון ויישובי הסביבה

מחנה הכדורסל 'סל קיץ' אשר מארגן גדי קידר מזה שנים רבות, הפך לחלק מנוף הכדורסל באזורנו.

בתום עונה ארוכה, מוזרה ומאתגרת, התקבצו כ-60 שחקנים צעירים בוגרי כיתות ג'–ז' למחנה אימונים מרוכז במתחם הממוזג של אולם הספורט באבו גוש.

ילדי מבשרת ציון, מעלה החמישה, קריית ענבים, שואבה, נווה אילן, שורש ויישובים נוספים מסביב, התאמנו סביב השעון במשך שלושה שבועות ונהנו מהדבר שהכי מעניין ומרתק אותם – כדורסל.

השחקנים הצעירים קיבלו כדורסל במנות גדושות, אימוני כוח ואתלטיקה, משחקי כדור, בריכה, תחרויות וטורנירים. מחנה סגור בן כמה ימים בקיבוץ בית אלפא היה לגולת הכותרת של 'סל קיץ'. בטקס הסיום, חולקו פרסים לאלופים, למצטיינים ולזוכים. מצטייני הקבוצות ייהנו מנעלי כדורסל של המותג PEAK מתנת חברת 'ספורטגום' בישראל.

גדי קידר: "'סל קיץ' הוא מפעל שהתחיל בירושלים לפני 30 שנים. בעשור האחרון אנו פועלים באולם באבו גוש. השחקנים הצעירים זכו לקבל מנה גדושה של כדורסל איכותי, אימוני אתלטיקה וכוח ויצאו עם מטען עצום של חוויות. לראות את הילדים הצעירים קמים מידי בוקר במהלך חופשתם, באים בחיוך להתאמן, להשתפר בכדורסל ולרוץ – עושה לי טוב על הנשמה. זו הזדמנות להגיד תודה למנהל מחלקת הספורט באבו גוש – מוחמד ג'אבר – ולצוות המאמנים הנפלא שליווה והדריך את השחקנים במהלך המחנה".