הצלחה רבה לכנס המתגייסים

הפאנל בהנחיית אירית מרום (צילום: אלעד שמיר)
הפאנל בהנחיית אירית מרום (צילום: אלעד שמיר)
בני נוער רבים השתתפו בכנס וזכו לערב מגוון ומהנה

כנס מתגייסים 2022 למסיימי י"ב מבשרת ציון התקיים כמיטב המסורת אמש (חמישי, 30.6) באולם התרבות בתיכון 'הראל'.

הערב נפתח עם עמדות הכוונה ומידע לקראת הגיוס על ידי חיילים מלשכת הגיוס בירושלים, מוזיקה טובה בכניסה עם שני נגני סקסופון ופסנתר ועם אוכל טעים ומגוון.

לאחר מכן, התקיים פאנל של שישה חיילים ממבשרת ציון שמשרתים בתפקידים מעניינים בצבא, ששיתפו את המתגייסים לעתיד בעשייה ובמציאות היומיומית שלהם ונתנו למתגייסים את ברכת הדרך. את הפאנל הנחתה חברת המועצה ומחזיקת תיק התרבות, אלוף משנה (מיל') אירית מרום. את המתגייסים בירכו ראש המועצה יורם שמעון ויו"ר 'יחד למען החייל' באזור המרכז, תת אלוף (מיל') שוקי שחרור מהר אדר. עוד נשא דברים: רב סרן בר קמינסקי, סמג"ד קשר בוגר תיכון 'הראל'.

בסיום הערב, התקיים מופע סטנד-אפ קורע מצחוק של יוחאי ספונדר. לאחר ההופעה, קיבלו המתגייסים קיבלו שי לקראת הגיוס: תיק גב 90 ליטר ותיקי רחצה.

אירית מרום: "מאות שמיניסטים מכל היישוב התכנסו וקיבלו את ברכת הדרך לקראת השירות הצבאי. אי אפשר היה שלא להתפעל מאיכות ההון האנושי שהייתה באולם, כמו גם  מאיכות פאנל המפקדים והמפקדות, החיילים והחיילות, בוגרי ובוגרות היישוב שהגיעו להשיא עצות חכמות ולתרום מניסיונם. כולנו גאים בכם חיילי היישוב והחיילים שבדרך ומאחלים לכולכם שירות משמעותי. לכו לשלום וחיזרו בשלום".