הקץ לפצעונים

מותג טיפוח הפרימיום ליראק פריז משיק בישראל: תמיסה לטיפול נקודתי בכל סוגי פצעונים, אקנה ופגמי עור מסדרת סבולוג'י (SEBOLOGIE) * מרגיעה ולא צורבת או מייבשת את העור * פועלת לניקוי עמוק ומעודדת יצירת תאי עור חדשים * מתאים גם לנשים בהריון

מותג טיפוח הפרימיום ליראק פריז משיק בישראל: תמיסה לייבוש פצעונים ופגעי עור מסדרת סבולוג'י לשימוש נקודתי על הפצעון בלילה, מתאימה לנשים וגברים מגיל 14 ומעלה ובטוח לשימוש לנשים בהריון . 

התמיסה פועלת באופן מיידי לייבוש פצעונים ופגעי עור שונים – החל מאקנה של גיל ההתבגרות, דרך פצעונים שנוצרים מגירוי של מסיכת קורונה או כל גירוי עור אחר בגוף ובפנים.   כמו כן פועלת לניקוי עמוק של העור, כיווץ הנקבוביות, שיפור המראה הכללי של העור, הזנה והרגעה ועידוד יצירת תאי עור חדשים במקום הפצע.  

הרכיבים הפעילים בתמיסה בינהן קלמין פועלים לייבוש מהיר של פצעונים ופגמי עור מבלי לצרוב או לייבש את העור, אלא מותירים את העור בלחות מאוזנת. הם  מסייעים במניעת כניסה של לכלוך וזיהום ובכך מונעים התפתחות דלקתית של פצעונים. שימוש קבוע בתמיסה מבטיח את יעילותה הן בהעלמת פצעונים והן במניעת התפתחותם ( הורג את החיידק הגורם להם) והצטלקות כתוצאה מהם.

  התמיסה אינה מכילה שמן, פרבנים או חומרי צבע סינתטיים.

אופן השימוש: בלילה – לטבול פיסת צמר גפן בתמיסה ולמרוח ישירות על הפצעים. אין להשתמש באזור העיניים. לא לנער את התמיסה.

הבקבוקון קטן ונוח לנשיאה, תכולה: 15 מ"ל

מחיר: 119 ש"ח

ניתן להשיג באתר ליראק ישראל ואצל הקוסמטיקאיות והרופאים מורשי ליראק פריז: www.lierac.co.il