הקרייריסטיות בקניון 'הראל'

מבט לסניף של רשת 'גלית יעקובי' שנפתח ביישוב לאחר הצלחה גדולה במקומות נוספים

בעולם מתוקן לא היינו צריכים לתת במה ולו הכי קטנה למעמד האישה. אך בעולמנו היום, חשוב לתת במה לנשים חכמות ומדהימות שלא נתנו לאף אחד לעצור אותן.

הפעם, רוצים בהנהלת הקניון להעלות על הבמה את רשת האופנה 'גלית יעקובי' שהוקמה לפני חמש שנים על ידי גלית יעקובי. את החזון שלה לרשת חנויות בוטיק שיעניקו קו ייחודי לבגדי ערב במחירים לכל כיס, התחילה להגשים עם הקמתו של הסניף הראשון במעלה אדומים.

מהרגע שהתמקמה בקניון אדומים, הבינה שהחלום שלה הולך להתגשם וכי היא אינה מתכוונת לעצור. הסניף הבא של גלית יעקובי היה ב'גראנד קניון' בבאר שבע ועכשיו הגיעה גם אלינו לקניון 'הראל'. את החנות של גלית יעקובי תוכלו למצוא בקומה הראשונה בסמוך למרפאת 'טופז'.

תוכלו למצוא בבוטיק פרטי ערב על פי צו האופנה למגוון רחב של גילאים ובמחירים אטרקטיביים ממש. במקום מבחר שמלות ערב מעוצבות בסגנונות שונים, שמלות בת מצווה, שמלות שושבינה ועוד. לצד קולקציית הערב, ניתן למצוא פריטים קלילים מלאים בסטייל שיסגרו את הפינה לכל בילוי ובכלל ליומיום. החנות מציעה גם תיקים ואקססוריז להשלמת הלוק.

מקניון 'הראל' נמסר: "גלית מביאה את עצמה לכל סניף. תוכלו להרגיש את האווירה המשפחתית וליהנות מחוויית קנייה כיפית ונעימה. לגלית יש ניסיון רב בהלבשת נשים וצוות שדאג לעבור הכשרה יסודית, רק כדי להתאים את הבגד בצורה מדייקת למידותייך ולהעדפותייך. תתכונני להכניס אותה לרשימת החנויות המועדפות עלייך. מזמינים אותך לבקר ולהתרשם מקולקציות שלא מפסיקות להתחדש ולחדש".