הרבה ועדים, מפגש אחד

על מפגש חברות וחברי ועדים במטה יהודה

היום (שני, 14.3), ערכה המועצה מפגש ועדים חגיגי בנווה אילן. בהמשך לסמינר הוועדים שקיימה המועצה בחודש ינואר באילת, קיימו ראש המועצה והנהלת המועצה בהובלת מחלקת היישובים במועצה, מפגש חגיגי עם נציגי הוועדים המקומיים במועצה במטרה להביע הוקרה והערכה על שיתופי הפעולה של המועצה עם הנהגות היישובים ועל העשייה הרבה.

מנהלת מחלקת היישובים במועצה, שרון כץ, אמרה בפתיחת הערב שהתקיים בסימן 'מנהיגות, שותפות, עתיד': "כולכם וכולכן כאן היום כי בחרתם לעשות למען אחרים. המועצה והנהגות היישובים עברו יחד תקופה מאתגרת של מגיפה עולמית, שריפות ומבצע 'שומר החומות'. אם יש משהו שלמדנו כולנו יחד מכל האתגרים האלה, הוא שחוסנה של קהילת מטה יהודה הוא חוסנה של קהילה גדולה שעובדת יחד".

לאחרונה הקימה המועצה פורום ליושבי הראש ופורום למנהלי היישובים בכדי לאפשר למידת עמיתים וקבלת כלים לניהול יישוב יחד עם בעלי תפקידים במועצה ובמטרה להדק ולקרב את יחסי העבודה בין המועצה ליישובים. במהלך הערב, השיקה וחילקה המועצה מארז חוברות ייחודי עם כלים מקצועיים, שהופקו במיוחד עבור המשתתפים ויסייעו להנהגות בניהול היישובים ובהובלתם.

ראש המועצה ניב ויזל בירך את המשתתפים: "המפגש הזה הוא הזדמנות לומר לכם תודה על העשייה והתרומה שלכם בהתנדבות כנבחרי ציבור עבור תושבי המועצה ואין זה מובן מאליו. מועצה שלא עובדת בשיתוף פעולה ובערבות הדדית עם הוועדים המקומיים, לא יכולה להגיע עד לתושב עצמו. אתם ואתן מוכיחים פעם אחר פעם את האמון שאתם נותנים במועצה ובהנהלתה ומאמינים כמונו בשותפות ובעבודה קשה למען איכות חייהם של התושבים תוך שמירה על קשר ישיר בשגרה ובחירום. בלי שיתוף הפעולה שלכם כל זה לא יכול לקרות. בימים אלה, מקדמת המועצה פורום לצעירים ולצעירות המעוניינים להשפיע ולקחת חלק בעבודת המועצה והשלטון המקומי במטרה להצמיח את דור העתיד של מטה יהודה".