'הרבלייפליין מקס'

צילום: יח"צ 'הרבלייף'
חברת 'הרבלייף' משיקה: קפסולות ג'ל אומגה 3 שמכילות שמני דגים להשלמת התצרוכת היומית של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 * מספקות תועלת ללב, לראייה ולמוח

שומן הוא אב מזון חיוני להתפתחות ותפקוד תאי הגוף והעצבים, לשמירה על בריאות העור והרקמות, מהווה מקור אנרגיה ומסייע בהעברת ויטמינים במחזור הדם. מומלץ לצרוך עד 30 אחוז מתצרוכת הקלוריות היומית משומנים בריאים כדוגמת חומצת השומן החיונית אומגה 3 שאותה הגוף אינו מסוגל לייצר בעצמו ובדרך כלל אינו מקבל מספיק דרך תזונה ועל כן מומלץ לצרוך אותה בכמוסות.

חברת 'הרבלייף' משיקה קפסולות ג'ל אומגה 3 תחת השם 'הרבלייפליין מקס'. קפסולות אלה מכילות שמני דגים להשלמת התצרוכת היומית של חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 (EPA ו-DHA) שמספקות תועלת ללב, לראייה ולמוח. כל כמוסה מכילה 375 מ"ג EPA ו-250 מ״ג DHA, בנוסף לשמנים אתריים שמופקים מטימין ומנטה לטעם מרענן. ניתן ליטול עד 5 כמוסות לאורך היום יחד עם הארוחות. מתאים גם לצמחונים אוכלי דגים.

EPA ו-DHA עשויים לספק את התועלות הבאות: כמוסה אחת תתרום לתפקוד תקין של הלב, שמירה על ראייה תקינה ושמירה על תפקוד מוחי תקין; צריכת 4 כמוסות תתרום גם לשמירה על רמות תקינות של טריגליצרידים בדם; וצריכה של 5 כמוסות ביום תסייע בנוסף לשמירת לחץ דם תקין.

יתרונות ומאפיינים של קפסולות 'הרבלייפליין מקס':

כל אריזה מכילה 30 קפסולות ג'ל רכות באריזת בליסטר (כל כמוסה ארוזה בנפרד באריזת אטומה) להגנה ושמירה על החומרים הפעילים מפני התחמצנות כתוצאה ממגע עם אוויר.

כמות DHA ו-EPA גבוהה יחסית לכמות הממוצעת בחברות אחרות בשוק.

ללא טעמי לוואי – למוצר טעם וריח של טימין ומנטה.

כשר בהשגחת הרבנות Lakewood שבארצות הברית.

מחיר מומלץ לצרכן: 123 שקלים (למארז שמכיל 30 קפסולות).

ניתן להשיג באתר החברה (דרך המפיצים): www.herbalife.co.il.