'הרובוטית'

צילום: ז'ראר אלון
צילום: ז'ראר אלון
קומדיה ישראלית עוצמתית של תיאטרון 'הבימה' שתוצג בתיאטרון ירושלים

'הרובוטית' היא קומדיה ישראלית עוצמתית ומצחיקה עד דמעות מאת רוני סיני ועוזי וייל, בבימוי של רועי שגב ובהשתתפות צוות שחקני תיאטרון 'הבימה': נורמן עיסא, יעל לבנטל, דניאל סבג, מתן שביט, עמי סמולרצ'יק והגר טישמן.

בימים אלה, בהם עושה העורף מאמץ לחזור בהדרגה לשפיות, ממליץ אני בחום על חוויה תרבותית מהנה וערב של צחוקים עד דמעות. תיאטרון ירושלים החליט – בתיאום עם פיקוד העורף ובהתאם להנחיות – לחדש בהדרגה את רפרטואר ההצגות ויעלה מספר הצגות במהלך נובמבר ודצמבר. במקביל, מועלים בימים אלה בתיאטרון ירושלים גם קונצרטים, ערבי תרבות והקרנות של סרטים איכותיים לציבור הרחב, למשפחות, למבוגרים וגם לילדים – הכול תחת הכותרת 'כולנו ביחד' – חוויה תרבותית מהנה ופסק זמן מהטירוף שמסביבנו.

ראוי לשבח את צוות השחקנים המוכשר והנאה רבה תצפה לכם מהטקסט השנון והמשעשע. ההצגה  'הרובוטית' תעביר לכם כשעה ורבע של כיף טהור, צחוקים וסיפור נהדר. פתרון מושלם ליציאה קלילה ותרבותית. מדובר בקומדיית טעויות משעשעת, בה הולכת העלילה ומסתבכת. ההצגה מספרת על גבר גרוש בגיל העמידה שאותו מגלם נורמן עיסא המעולה, שרוכש לעצמו רובוטית צעירה ומושלמת שתגשים לו פנטזיות. הוא רק לא ציפה שהבן שלו יתאהב בה, שאשתו תברח עם הבחור שמכר לו אותה ושהרובוטית תתחיל לפתח רגשות משל עצמה, אשר מביאים אותה לכדי אובדן שליטה. נסו ותיהנו.

משך ההצגה: 70 דקות (לא כולל הפסקה) 

קישור לאתר ולרכישת כרטיסים: www.jerusalem-theatre.co.il.

שני, 27.11, 19:00, תיאטרון ירושלים.