הר אדר: בית חדש ל'כללית'

מרפאת 'כללית' בהר אדר מתחדשת ועוברת למשכנה החדש לרווחת המטופלים

באירוע חגיגי במעמד מיכאל מישורי דרעי, מנהל מחוז ירושלים וחיים מנדל שקד, ראש מועצת הר אדר ובכירים נוספים מכללית שירותים בריאות ומועצת הר אדר , נקבעה מזוזה , נגזר הסרט ונחנכה המרפאה החדשה והמשודרגת בהר אדר.

לפני כ-חודש מרפאת כללית הוותיקה בהר אדר עברה למשכנה החדש ברחוב מבוא השקד.
מבנה המרפאה גדל והפך לנגיש , השירותים התרחבו עם הצטרפותה של ד"ר אפרת בלומרוזן, מומחית ברפואת המשפחה. כל זה נוסף על השירותים שניתנו וימשיכו להינתן במרפאה: רפואת המשפחה וילדים, טיפת חלב , שירותי אחות ושירותי משרד.

צוות המרפאה האהוב יכלול את הרופאים המוכרים : ד"ר נשיד ג'ריס (מנהל המרפאה) , מומחה ברפואת המשפחה וילדים ואת ד"ר אילן פנחס אשקלוני, רופא משפחה. את שירותי הסיעוד ומעבדה תתן גב' איילת אראל ואת שירותי המשרד גב' סאלי שלומית אדרי. כמו כן, יינתנו במרפאה שירותי טיפת חלב על ידי הגב' רותי סלומון.

הלל דשן, מנהל אדמיניסטרטיבי בכללית מחוז ירושלים :"המבנה החדש אותר בסיוע המועצה והוסב למבנה המותאם לפעילות במרפאה בהשקעה מסיבית של כללית תוך פתרון אתגר הנדסי בחיבור שני מבנים צמודים לרצף אדריכלי אחד שיאפשר זרימת שירות הרמונית בתוך המרפאה."

מיכאל מישורי דרעי:" כללית כקופה מובילה בירושלים ובסביבתה ממשיכה להתחדש ולהרחיב את שירותיה והכל למען המטופלים שלה. המבנה החדש בהר אדר יאפשר לצוות המרפאה להעניק
את שירותי המרפאה בתנאים טובים ומונגשים יותר ואף להרחיבם. בשעה טובה ומוצלחת לצוות המרפאה ולמטופלי הכללית בהר אדר."

חיים מנדל שקד, ראש מועצת הר אדר:" בתקופה זו, כשכל כך הרבה משאבים מופנים לטובת הטיפול במגיפה והתמודדות עם השלכותיה, אני שמח שהצלחנו בכוחות משותפים, לאתר מיקום ראוי ומרכזי לסניף, להכשיר את המקום ולשפר את נגישות הסניף לתושבי הר אדר".