השרה באה לבקר

איילת שקד עם ניב ויזל ויצחק רביץ בריית יערים (צילום: חיים מונק)
איילת שקד עם ניב ויזל ויצחק רביץ בריית יערים (צילום: חיים מונק)
שרת הפנים איילת שקד ביקרה היום ביישובי מטה יהודה שבאזורנו ובמועצה המקומית קריית יערים

ראש המועצה האזורית מטה יהודה ניב ויזל והנהלת המועצה אירחו היום (שלישי) את שרת הפנים איילת שקד לביקור ברחבי המועצה יחד עם אנשי משרדה. השרה ציינה לטובה את עשיית המועצה למען פיתוח והרחבת יישובים והמשך קידום המפעל הציוני. ראש המועצה הסביר לשרה את חשיבות השמירה על השטחים הפתוחים הירוקים והשמירה על ערכי הטבע.

השרה ביקרה גם ביישובי מטה יהודה שבאזורנו. השרה ופמלייתה וכן נציגי המועצה קיימו סיור בנקודת תצפית מאנדרטת פורצי הדרך בסמוך למחלף שורש, שם הציג ראש המועצה ניב ויזל לשרה ולאנשי משרד הפנים את עמדת המועצה והחלטת ועדת הגבולות קריית יערים כמה חשוב לשמור על האזור הירוק והחקלאי ולא לאפשר התרחבות של קריית יערים על חשבון שטחי המועצה.

שרת הפנים, איילת שקד: ״שמחתי לסייר במטה יהודה יחד עם ראש המועצה, ניב ויזל, איש רציני מאוד שמוביל את מטה יהודה קדימה. התרשמתי מאוד מהעשייה הרבה ומנכונות ראש המועצה להמשיך ולשתף פעולה עם משרד הפנים בצורה טובה ומקצועית כפי שעשה עד כה. מטה יהודה היא הטוסקנה של ישראל, חבל ארץ שמונה 50 יקבים מדהימים ואיכותיים שניצבים אל מול נופים עוצרי נשימה״.

ראש המועצה: "אני מודה לשרה שהגיעה לראות את מטה יהודה מקרוב ושמחנו לארח אותה בלב הירוק של ישראל״.  

סיור גם בקריית יערים

שרת הפנים הגיעה גם לקריית יערים וסיירה עם ראש המועצה יצחק בגבולות היישוב קריית יערים. מן המועצה המקומית קריית ערים נמסר, כי סיור זה התקיים כחלק מסיור רחב שהובילה השרה במטה יהודה על מנת לבחון מקרוב את סוגיית הרחבת גבולות היישוב קריית יערים.

במהלך הסיור הציג ראש המועצה בפני השרה את הנתונים והעובדות כפי שהם משתקפים במציאות בשטח והבהיר שוב את המסקנה כי אין מנוס מלאשר את הרחבת היישוב כפי שהוחלט על ידי ממשלות ישראל לאורך השנים. עוד נמסר מן המועצה, כי בסיום הסיור שבה השרה על עמדתה כי יש למצוא פתרון להרחבת היישוב.