התחדשות בצל המלחמה

'מבשרת החדשה' (צילום: חברת 'אזורים')
'מבשרת החדשה' (צילום: חברת 'אזורים')
המתחם המסחרי בפרויקט 'מבשרת החדשה' של 'אזורים', ממשיך להתפתח ומוסיף לשורותיו את חנות הצעצועים הפופולארית 'פקטורי 26' ואת ירקניית 'שפע שוק'

חברת 'אזורים' הודיעה על חתימת הסכם עם חנות הצעצועים 'פקטורי 26' וירקניית 'שפע שוק' באזור המסחרי של מתחם הפרויקט 'מבשרת החדשה'. חנות הצעצועים 'פקטורי 26' חתמה לתקופה של חמש שנים על שטח של 150 מ"ר ועתידה להיפתח בתחילת השנה החדשה, וירקניית 'שפע שוק' חתמה לתקופה של שלוש שנים על שטח של 72 מ"ר ועתידה להיפתח כבר במהלך דצמבר.

בנוסף לחנויות החדשות, נהנים לקוחות המתחם המסחרי מחניון עילי נפרד בסמוך למתחם, המאפשר נגישות מהירה וקלה למתחם החנויות, ממרחב מוגן ובטוח הסמוך לחנויות ומהעסקים הפועלים במתחם, רשת בתי הטבע 'ניצת הדובדבן', בית המרקחת 'גנא פארם', פיצה 'רומי', 'אופני ההר', חנות ממתקים וחנויות נוספות שאינן מתחום המזון.

במיקום מרכזי, עם נגישות מעולה ובשילוב מרכז מסחרי רחב ידיים, אשר נותן מענה זמין ונוח לשלל צרכי דיירי הפרויקט, השכונה והסביבה, נותן המתחם גם מענה גם לבאי בית החולים 'הדסה עין כרם' בשל הקרבה אל הפרויקט.

דן מור, סמנכ"ל המניבים ב'אזורים': "בצל המלחמה, אנו מברכים על חתימת שני הסכמי המסחר בפרויקט 'מבשרת החדשה'. ההסכמים מוכיחים כי גם בימים קשים אלה, עושים העסקים המקומיים מאמצים כדי לגדול ולהתפתח. חתימת ההסכם המסחרי היא בשורה משמחת לדיירי הפרויקט, השכונה והסביבה כולה. נמשיך לפעול בכדי ליצור תמהיל עסקים מגוון במתחם".