התחדשות בקרית יובל

פרויקט תמ"א 38/1 ברחוב בוליביה קיבל טופס אכלוס

קבוצת מנוס הירושלמית מדווחת על סיום בניה וקבלת טופס אכלוס לפרויקט תמ"א 38/1 ייחודי ורחב היקף בשכונת קריית יובל הוותיקה, רחוב בוליביה 4.

במסגרת הפרויקט הבניין עבר שדרוג אדריכלי והנדסי. הבניין הישן בן 48 יחידות דיור עבר חיזוק וחידוש ולדירות התווסף שטח נוסף של כ-25 מ"ר ומרפסת לכל דירה. כמו כן, במסגרת הפרויקט נבנו 40 יחידות דיור חדשות בסטנדרט גבוה. הבניין עבר שיפוץ מקיף של החזיתות והתשתיות, חדרי לובי ותוספת של מעלית לכל כניסה. השטחים המשותפים עוצבו ושודרגו מחדש. בפרויקט, שתוכנן על ידי משרד אדריכלים פרי חמם נותרו למכירה דירות פנטהאוז 4 חדרים בשטח של כ- 90 מ"ר עיקרי וכ-80 מ"ר מרפסת הכולל נוף עוצר נשימה במחיר החל מ-2,250,000 מיליון ₪

הפרויקט ממוקם קרוב לקניון מלחה והגן הטכנולוגי וקרוב לצירי תחבורה וכבישים בניהם תחנת רכבת קלה עתידית. באיזור בתי הספר איכותיים כמו בויאר, אומנויות והימלפר . כעת, כאמור הפרויקט קיבל טופס האכלוס והחברה תחל מיד באכלוס הדיירים החדשים.

שמואל חי ראובן מנכ"ל קבוצת מנוס: " אני רוצה לברך את דיירי הפרויקט על סיום הבניה ואת הדיירים החדשים על קבלת דירותיהם החדשות. בימים אלו שמדינת ישראל ניצבת בפני אתגרים ביטחוניים לא פשוטים וחוותה איום ממשי של ירי רקטות אני מודה על האפשרות שיש לנו, בקבוצת מנוס לקחת חלק בחיזוק המבנים מפני האיומים ולאפשר לדיירים לחיות בבטחה בדירות איכותיות וממוגנות. השלמת בניית הפרויקטים וקבלת טפסי האכלוס מתאפשרים בזכות שיתוף הפעולה בין כל המחלקות בעיריית ירושלים שמבינה את החשיבות הלאומית בקידום פרויקטי התחדשות עירונית".