התחדשות בריאה

בית המרקחת המחודש במרכז הרפואי של 'כללית' במבשרת (צילום: דוברות 'כללית' מחוז ירושלים)
בית המרקחת המחודש במרכז הרפואי של 'כללית' במבשרת (צילום: דוברות 'כללית' מחוז ירושלים)
בית המרקחת של 'כללית' במבשרת ציון פתח את שעריו לאחר שעבר שיפוצים והרחבות

לאחר תקופה בת מספר שבועות שהוקדשה לשיפוצים ולהרחבות, פתח בימים האחרונים את שעריו בית המרקחת המחודש במרכז הרפואי של 'כללית' במבשרת ציון

בית המרקחת, הממוקם ברחוב החרמון, מהווה חלק ממנעד רחב של שירותים הניתנים במרכז הרפואי, לרבות רפואה ראשונית, מכון להתפתחות הילד, מכון פיזיותרפיה ורפואה יועצת במגוון תחומים: רפואת עור, רפואת נשים, רפואת אף אוזן גרון, רפואת עיניים ועוד.

בית המרקחת יפעל שישה ימים בשבוע, ובימים ראשון, שלישי וחמישי יינתן מענה רציף משעה 8:00 בבוקר ועד לשעה 19:00 בערב. צוות רוקחים ותיק ומקצועי ימשיך ללוות את המטופלים ולהעניק להם שירות.

לאור הצרכים שעלו מן השטח והיקף השירותים שגדל בבית המרקחת בשנים האחרונות, הוחלט בהנהלת המחוז להרחיב את שירותיו. כעת, עם תום תקופת השיפוץ, הוא מציע ארבע עמדות ניפוק, כולל מחסן רחב היקף שמאפשר החזקת מלאים גדולים של תרופות בזמינות גבוהה.

לורה גבאי, מנהלת רוקחות במינהלת 'הראל': "בית המרקחת המשודרג מהווה מרחב נעים ומזמין עבור כלל לקוחות 'כללית'. שני שירותים נוספים שניתנים באמצעות האפליקציה של 'כללית' יכולים לשדרג את החוויה של המטופל. הראשון – זימון תור לבית מרקחת. השני -הזמנת תרופות און-ליין לאיסוף עצמי או כולל משלוח עד הבית. בימים אלה, ניתן שירות משלוח תרופות עד הבית ללא עלות עבור כל מטופלי 'כללית'".

עידית לוי, מנהלת רוקחות מחוזית, מחוז ירושלים 'כללית': "בית המרקחת במבשרת ציון הוא בית מרקחת שירותי ומקצועי, הנותן מענה לכלל לקוחות 'כללית' במבשרת וביישובים הסמוכים אליה. מעבר לניפוק תרופות, מספק בית המרקחת שירות הדרכה רוקחית, המתבטא במפגש בלתי אמצעי בין הרוקח למטופל. במסגרת המפגש הם יושבים יחד על סוג התרופות, תוך הקפדה על זמני הנטילה והמינונים הנדרשים. אני מלאת גאווה בצוותי הרוקחות שלנו אשר נמצאים בחזית השירות, כולל בזמן המלחמה, בה ממשיכים הם לתת שירות מיטבי מסביב לשעון".

יצוין, כי במחוז ירושלים של 'כללית' פועלים סך הכול 113 בתי מרקחת, המצויים בפריסה רחבה ובהם ניתן שירות על ידי כ-200 רוקחות ורוקחים מכלל המגזרים והאוכלוסיות.