התחדשות ב-SACARA

רשת SACARA מתרחבת בירושלים: פותחת סניף שביעי בעיר בהשקעה הנאמדת בכמיליון שקלים

רשת הקוסמטיקה SACARA ממשיכה להתרחב בעיר הקודש ופותחת השבוע סניף דגל ברחוב יפו בירושלים,  זהו הסניף השביעי של רשת סאקרה בעיר המצטרף לסניפים בקניון הדר, בקניון מלחה, בקניון רמות, לסנטר וואן, קניון הדר תלפיות ופסגת זאב. 

רשת סאקרה תשקיעה בפתיחת הסניף החדש כ 1 מיליון ₪.

הסניף משתרע על שטח של כ 80 מ"ר  והוא נפיתח  בקונספט החדש של   SACARA  הכולל חנויות מעוצבות בהן מחלקות מתמחות במגוון קטגוריות, ביניהן: מחלקת איפור, טיפוח פנים וגוף, טואלטיקה, בישום, מוצרי שיער,  ציפורניים, אקססורייז ועוד.

לדברי איתי זמיר, מנכ”ל רשת SACARA : “בערים גדולות כדוגמאת ירושלים שהמסחר מתחלק באזורים בין קניונים מובילים ורחובות ראשיים החלטנו לפתוח סניפים  באזורים אסטרטגים, למרות שזהו הסניף השביעי של סאקרה, מדובר בקהל ואזור בו יש ביקוש למותג".

לרגל הפתיחה  תערוך רשת סאקרה   השקות של מוצרים חדשים  ומארזי חג  לקראת חגי תשרי.

חברת SACARA היא חברת קוסמטיקה ישראלית שהוקמה בשנת 2013 על ידי האחים – דוד, יעקב ומשה גולברי. תוך זמן קצר נפרסה הרשת ברחבי הארץ ונכון לרגע זה הרשת מונה 64  חנויות בפריסה ארצית. SACARA מציעה לצרכנית הישראלית מוצר איכותי במחיר נוח בחוויית קנייה ייחודית ובינלאומית. SACARA משקיעה בפיתוח מוצרים המשולבים בחידושים וחדשנות מעולם היופי ומתעשיית הקוסמטיקה כדי להעשיר את תמהיל המוצרים הרחב של החברה המכיל מוצרי קוסמטיקה, טואלטיקה, אקססוריז ומוצרי טיפוח לשיער ולציפורניים.