התחדשות מתוקה

התרגשות בקניון 'הראל': הכנות אחרונות לקראת הפתיחה של רשת הגלידריות 'גולדה' * המבנה כבר כמעט מוכן, הלוגו מתנוסס והפתיחה כבר בשבוע הקרוב

אין כמו גלידה צוננת וטעימה בימי הקיץ החמים. ובהקשר זה בשרה משמחת לתושבי מבשרת ציון והסביבה: תפתחו את היומנים ותרשמו, ביום שלישי הקרוב, 29.6, ייפתח הסניף החדש של גלידה 'גולדה' ובכך יסמן אותות ראשונים ביציאה לדרך של מתחם הבילוי החדש בכניסה לקניון.

מעבר לכך שגלידה 'גולדה' הולכת להכניס לחיים שלנו צבעים וטעמים מעוררי חושים, יש עוד כמה דברים שבוודאי תשמחו לדעת. מדובר בגלידה משובחת שכבשה את לבבותיהם של אניני טעם רבים עד שהפכה לאגדה. היא מציעה תפריט מגוון שכולל גם גלידה טבעונית, יוגורט רגיל וללא סוכר, קפה משובח ומבחר מאפים – מה שמבטיח שכולם יוכלו ליהנות ממנה. גלידה 'גולדה' מציגה קשת רחבה של טעמי ׳יוניק׳ שעושים כיף בפה. כל הגלידות מיוצרות מבסיסים איכותיים לגלידות: שמנת, שוקולד וסורבה משובחים ביותר.

מקניון 'הראל' נמסר: "בימים אלה, כאשר המבנה כמעט עומד על רגליו ושלט הלוגו של 'גולדה' כבר מתנוסס לתפארת, אנחנו חשים את ההתרגשות בשיאה. כולכם מוזמנים לפתיחה החגיגית. הולך להיות מתוק ומעניין. אוהבים לחדש בשבילכם ומצפים לבואכם".