התחדשות ניהולית ב'מאוחדת'

חלי טל מונתה למנהלת משאבי אנוש של קופת חולים 'מאוחדת' במחוז ירושלים, הכולל בתוכו את מבשרת ציון והסביבה

הנהלת קופת חולים 'מאוחדת' במחוז ירושלים בראשותו של מנהל המחוז עופר משולם, מינתה את חלי טל למנהלת משאבי אנוש של 'מאוחדת' בירושלים והסביבה. טל (46), תושבת מודיעין, הנחשבת למומחית ולאחת המובילות בתחום משאבי האנוש בישראל, היא בעלת ניסיון ומוניטין של כ-25 שנה בניהול מערכות משאבי אנוש בחברות עסקיות גדולות ובשלטון המקומי. 

חלי טל היא בעלת תואר ראשון (B.A) ותואר שני (M.B.A) במינהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש, אותם סיימה בהצטיינות יתרה. בין תפקידי הניהול המרכזיים בהם כיהנה טל לאורך הקריירה המקצועית: מנהלת אגף משאבי אנוש, הדרכה ושכר בעיריית מודיעין; מנהלת אגף משאבי אנוש בעיריית נס ציונה וכן במועצה האזורית שומרון. טל שימשה גם כמנכ"לית הארצית של איגוד מנהלי משאבי האנוש ברשויות. במגזר הפרטי, ניהלה טל את האגף למשאבי אנוש של חברת התקשורת 'פרטנר' במשך שבע שנים, אותו הובילה להצטיינות בתחום ההון האנושי ולזכייה בפרסי שירות ומצוינות בניהול ושירות. בנוסף, היא ניהלה גם את תחום משאבי האנוש של רשת מרפאות ארצית ועמדה בראש חברת ההשמה 'מאגרי אנוש', לה סניפים בכל רחבי הארץ. כמו כן, שימשה טל כיועצת לקידום מעמד האישה וכממונה על הנושא של מניעת הטרדות מיניות במרכז לשלטון מקומי.  

קופת חולים 'מאוחדת' מונה כ-530 אלף מבוטחים בירושלים והסביבה ומהווה את המחוז הגדול ביותר של הקופה בארץ. לקופה פריסה של כ-300 נקודות שירות וכ-1,100 רופאים ורופאות ומאות אנשי מקצועות הבריאות במחוז ירושלים. יצוין כי, קופת החולים 'מאוחדת' מחזיקה בבעלותה גם את בית החולים 'משגב לדך', שעבר בשנים האחרונות שדרוג משמעותי ומהווה עוגן מרכזי לקידום הרפואה הציבורית בירושלים והסביבה.

חלי טל, מנהלת משאבי אנוש של קופת חולים 'מאוחדת' במחוז ירושלים: "אני שמחה וגאה להצטרף למשפחת 'מאוחדת' ובפרט למחוז ירושלים, המחוז הגדול ביותר של הקופה בארץ ובו כ-3,000 עובדים ועובדות, העוסקים בקשת רחבה של מקצועות הרפואה והבריאות ובמערך התומך של הרפואה הקהילתית של 'מאוחדת'. אני מאמינה שהאגף למשאבי אנוש הוא הלב הפועם של כל ארגון, היוצר את ה-DNA והרקמה האנושית הארגונית ותפקידו להזרים את ערכי הליבה עד אחרון העובדים, למימוש היכולות האישיות, המקצועיות והארגוניות כאחד. עם כניסתי לתפקיד, מצאתי כאן צוותים מקצועיים, מסורים ומחויבים בכל אחד מתחומי העיסוק של הקופה. כאמונה על ניהול המשאב האנושי של 'מאוחדת' במחוז ירושלים, אפעל עם הנהלת המחוז ליצירת סביבת עבודה המדגישה את טיפוח ההון האנושי, מצוינות, איכות, שירות והישגיות, שיובילו את תהליך הצמיחה והפיתוח המואץ של 'מאוחדת' בירושלים והסביבה לטובת מאות אלפי לקוחותינו".