התחדשות עם ארומה

הסניף המחודש (צילום: באדיבות קניון 'עופר הראל')
הסניף המחודש (צילום: באדיבות קניון 'עופר הראל')
חדש בקניון 'עופר הראל': סניף משודרג של בית הקפה 'ארומה' במיקום ובנראות חדשה ומשופרת

רשת 'ארומה' פתחה השבוע את הסניף החדש שלה במיקום חדש בקניון 'עופר הראל' מקבוצת 'קניוני עופר'.

רשת בתי הקפה שנוסדה בירושלים, השיקה סניף ותפריט חדש במיקום מחודש בקניון 'עופר הראל'. הסניף החדש ממוקם בקומת הכניסה ליד הכניסה הדרומית ומשתרע על שטח של כ-350 מ"ר ומשלב מתחם ישיבה פנימי ברחבת הקניון ומתחם ישיבה חיצוני מרהיב המשלב דק, צמחייה מרהיבה ופנסי רחוב דקורטיביים.

'ארומה ישראל' היא רשת בתי הקפה הגדולה בישראל ונחשבת כמובילה בשוק הקפה האיכותי, מוצרים טריים, שירות מהיר ללקוח ויחד עם זאת יודעת לחדש ולהפתיע.

אבי שטרית, מנכ"ל קניון 'עופר הראל': "אנו שמחים להביא לתושבי מבשרת והסביבה את הקונספט החדש של רשת 'ארומה' – הן בעיצוב והן בתפריט המחודש עם המגוון והעשיר החדש לצד חוויית ישיבה משופרת בתוספת מתחם ישיבה חיצוני מול הנוף הירושלמי המרהיב. מהלך זה הוא המשך למהלך שבו השקנו את שדרת האוכל החדשה עם מותגי אוכל נוספים: 'לנדוור', גלידת 'גולדה', 'חומוס אליהו' ו'פסטה בסטה'; כל זאת לצד מהלכים עתידיים בהם נשלים את תמהיל ככר העיר החדשה, שתעשיר ותעמיק את חוויית הבילוי לרווחת התושבים ביישוב. מתוכננים עוד מהלכים עתידיים בתוך הקניון שיכללו הגדלת תמהיל החנויות בקניון. בנוסף עובדים אנו במרץ על תוכניות עתידיות להרחבת הקניון, יש למה לצפות.נתראה בסניף 'ארומה' המחודש, בקומת בכניסה ליד 'אניס'".