התרסיס שנאבק באלרגיה

המותג Sterimar מציע לפעוטות, ילדים ומבוגרים תרסיס סטרימר לאף אלרגי - 100 אחוז טבעי

בקרוב מאוד האביב כאן ועמו אלרגיות נפוצות, הגורמות לגירוי בדרכי הנשימה, גודש ויובש באף וכן נזלת. בארץ הפריחה עשוייה להמשך לתוך הקיץ ותסמיני האלרגיה מזכירים שפעת ואולי אפילו את הקורונה ועשויים להמשך זמן רב יותר.

להקלה בתסמיני האלרגיה, המותג המוביל סטרימר (Sterimar)  מציע לאביב 2022 תרסיס סטרימר לאף אלרגי העשוי מ-100 אחוז חומרים טבעיים, ללא חומרים משמרים, ללא תרופות המכווצות את כלי הדם, ואינו גורם להתמכרות או תלות. התרסיס מסייע במניעת התפתחותן של אלרגיות דרך רירית האף, מזין את דרכי האף בלחות, שומר על הלחות הטבעית של האף, מנקה ומונע הצטברות של אלרגנים על רירית האף. מיועד לגיל 3 ומעלה ( פעוטות, ילדים ומבוגרים).

התרסיס מכיל תמיסה פיזיולוגית (איזוטונית) של מי ים ומים מזוקקים שעברו סינון קפדני כך שהתמיסה נעימה לשימוש ולא מגרה את רירית האף. התמיסה מכילה ריכוז מלחים הזהה לריכוז המלחים בגוף האדם. מי הים מכילים מלחים מינרלים ויסודות קוורט ממקור ימי כגון אבץ, נחושת, מנגן, ברזל, מגנזיום, סלניום ועוד. כל אלה פועלים לניקוי ולמניעת הצטברות של אלרגנים כגון: אבקת פרחים, חלקיקי לכלוך, אבק, קרדית אבק הבית, פרוות בעלי חיים וכו.

התרסיס בטיחותי ונוח לשימוש בזכות מבנה אנטומי המאפשר התזת מי הים בכל זווית ובכל תנוחה ומשחרר כמות מדודה ואופטימלית לילדים ולמבוגרים.

אופן השימוש: מכניסים את ראש המתז בעדינות אל הנחיר ולוחצים לחיצה קצרה. במקרה והאף גדוש, יש ללחוץ במשך כמה שניות. עודף תמיסה שרוססה יפלט החוצה, לאחר מכן יש לקנח את האף. חוזרים על הפעולה בנחיר השני. ניתן להשתמש 2-6 פעמים ביום או לפי הצורך.

באישור משרד הבריאות

מחיר לצרכן: 49.90-64.90 ש"ח

ניתן להשיג ברשתות הפארם וקופות החולים