התרפקות על שנות ה-80

על מופע מוסיקלי חווייתי שהתקיים השבוע ביישוב בכיכובם של זמרי ונגני 'הרמוניה סטודיו'

ביום ראשון השבוע התקיים מופע מוסיקלי בבית התרבות שבתיכון לציון סיום שנת הלימודים של תלמידי 'הרמוניה סטודיו' בהנהלתה של המוסיקאית תושבת היישוב, עידית חי רוזן.

16 התלמידים, תושבי מבשרת ציון והסביבה, פסנתרנים וזמרים מוכשרים בגילאי חטיבה, תיכון ומעלה, הפגינו את יכולותיהם וגרמו להתרגשות עצומה להורים, למשפחות ולחברים שנכחו ביציע. הזמרים שהשתתפו במופע הם בוגרי מגמת המוסיקה בתיכון 'הראל', תלמידי חטיבת 'היובל' ובית ספר 'השלום'. ראש המועצה יורם שמעון כיבד את האירוע בנוכחותו ובדברי ברכה.

זה המופע החמישי ברצף אותו עורכת עידית בבית התרבות שבתיכון 'הראל'. היא המנהלת והמפיקה המוסיקלית של המופע וכל שנה היא בוחרת נושא שיעשיר את רפרטואר המשתתפים וילהיב את הקהל שמגיע. זה המקום לציין, כי תלמידי 'הרמוניה סטודיו' משתלבים דרך קבע בטקסים ובאירועים יישוביים.

המופע כלל שירים ידועים ואהובים אותם ליוו פלייבקים מקצועיים והרכב של הפסנתרנים ניתאי מרום, עילאי מוגילנר ואופיר טחורש בשילוב עם גיטריסטים אורחים: הילה הרוורד, עוז נחשוני וארז רחמים.

אחד מרגעי השיא במופע היה כאשר עידית העלתה לבמה את אוריה לוי, תושבת הר אדר, אשר עברה תאונת דרכים קשה לפני שנים ובעקבותיה שיקום של כשלוש שנים, והקדישה לה את השיר שנתן לה כוח להילחם על חייה – 'WHAT A FEELING' מתוך הסרט 'פלאשדאנס'.

עידית חי רוזן: "רציתי השנה לחשוף את התלמידים שלי לאחד העשורים החשובים ביותר של המאה ה–20, עשור של התפתחות מוסיקלית עשירה, מגוונת בסאונדים חדשניים ובסגנונות מוסיקליים רבים. אני גאה בכל תלמיד ותלמידה שעבדו קשה בחזרות למופע ומקווה שהוא השאיר טעם של עוד עבור כל מי שהגיע".