התרשמות מקרוב

צילום: דוברות מכבי שירותי בריאות
צילום: דוברות מכבי שירותי בריאות
ראש המועצה יורם שמעון הגיע לביקור במתחם חיסוני הקורונה של מכבי שירותי בריאות * במסגרת הביקור קיבל ראש המועצה סקירה על פעילות מכבי בנושא חיסוני ובדיקות הקורונה במועצה


ראש מועצת מבשרת, יורם שמעון, הגיע לביקור במתחם חיסוני הקורונה של מכבי במרכז הרפואי בשדרות החושן. זאב רייכמן, מנהל המרחב, סקר בפניו את פעילות  מכבי  בכל הקשור לבדיקות וחיסוני הקורונה, בדגש על מתן החיסון השלישי לאוכלוסיית היישוב.  
ראש המועצה הוקיר תודה לצוות המחסנים שפועלים במרץ על מנת לחסן בהקדם את כל הזכאים לקבלת המנה השלישית של החיסון. וכן הודה למנהל המרחב,זאב רייכמן, וסגניתו, אפרת לוקר , שדאגו להרחבת השירותים הניתנים לתושבים, בכללם מתחם החיסונים ותא בדיקות הקורונה ביישוב, וכן על פועלם לקידום בריאותם של תושבי המועצה בכלל. בסיום הביקור, קרא ראש המועצה לתושבים להגיע להתחסן  בהקדםלפני  השנה החדשה.  
זאב רייכמן מנהל מרחב מבואות ירושלים במכבי:". אני מודה לראש המועצה על שיתוף הפעולה והמילים החמות ומבטיח  שנמשיך לפעול עבור חברינו. מכבי  מנהלת את מבצע החיסון השלישי בצורה מאורגנת ומקצועית  ואני מצטרף לקריאתו של ראש המועצה ומזמין את חברי מכבי להגיע ולהתחסן על מנת שנוכל לחגוג את חגי תשרי בחיק המשפחה בבריאות טובה".
במתחם החיסונים של מכבי במבשרת ישנן 4 עמדות חיסון ובמקום ניתן לחסן מידי יום למעלה מ-300 חברים.