ויטמינים להרגעה

צילום: יח"צ
חברת The A Brand  מציעה תוסף תזונה מהפכני:  Calm it  קאלם איט, 100% טבעי, המסייע בטיפול בלחץ, סטרס, עצבנות וחוסר שקט

חודש מתחילת מלחמת 'חרבות ברזל', שהמצב הבטחוני והמציאות הקשה שפקדה אותנו,  ישראלים רבים חשים סטרס, חרדה, לחץ ואי שקט,  המשפיעים רבות על התפקוד היומיומי.

חברת The A Brand, מציעה תוסף תזונה מהפכני:  Calm it  קאלם איט, 100% טבעי, המסייע בטיפול בלחץ, סטרס, עצבנות וחוסר שקט. הפורמולה העוצמתית של קאלם מורכבת מרכיבי פרימיום שבראשם רכיב הפנטני הראשון מסוגו של מיצוי זעפרן, נוגד הדיכאון העוצמתי ביותר בטבע- במינונים שאין בשום מוצר אחר בעולם!

השימוש בקאלם מעלה את רמות הסרטונין והדופמין (הורמוני שמחה) בגוף אשר גורמים לשיפור במצב הרוח ולתחושת רוגע כללית. את ההשפעה של קאלם איט, אפשר להרגיש תוך חודש של שימוש במוצר, בממוצע.

מחקרים מצביעים על כך שהזעפרן יעיל בטיפול נגד סימפטומים של מגוון סוגי דכאון כולל דכאון קל עד בינוני, וכגורם המשפר את מצב הרוח. הוא יכול להשפיע על הכימיה המוחית, ומסייע בשיחרור חומרים כימיים במערכת העצבים הידועים כמשפרי הרגשה ומסייעים בהפחתת תחושות דכאון. הזעפרן משפיע על רמות הסרוטונין במערכת העצבים המשפיעים על הרגשה ומצב הרוח. מחקרים מצביעים על אפשרות שהוא יכול לסייע בהקלה על חרדה ולהקטין את תחושת הלחץ והסיבוכים שמתלווים אליה.

היתרונות הבריאותיים של הפורמולה העוצמתית שלCALM IT  מגוונים כמו שהם רבים, והוספתו כחלק מתזונה מאוזנת יכולה להיות דרך מעולה להוסיף רגיעה ותחושת הקלה יומיומית ובמקביל להינות מהיתרונות הבריאותיים הפוטנציאליים שיש בכלל הרכיבים הטבעיים של התוסף המעולה הזה.

תוסף התזונה קאלם איט מיוצר בישראל במפעל בעל תקן GMP  ותקן ISO    המבטחים תנאי ייצור ובקרת איכות בסטנדרטים גבוהים מאושרי תקן משרד הבריאות ובעל תעודת כשרות בהשגחת הרבנות האזורית גליל תחתון.

הוראות שימוש:

  1. נטילת התוסף פעם אחת ביום לאחר ארוחת קלה
  2. ההמלצה היא ליטול באופן רציף וקבוע בכל בוקר

מחירים לצרכן:

 מארז לחודש- 189 שח

מארז לחודשיים-349 שח

מארז שלושה חודשים 499 שח

אריזות תוספי התזונה של The A Brand נארזות על ידי כפר עידוד – בית לאנשים מיוחדים, כך שבכל רכישה אתם בעצם תורמים לקהילה מדהימה.

ניתן להשיג באתר המכר של החברה :  https://fill-it-hair.com/calm-it/

ובנקודות המכירה : https://fill-it-hair.com/store-point/ בפריסה ארצית