ושוב, שלוליות במגרש

גם החורף הזה מהוות השלוליות חלק בלתי נפרד מנוף מגרש הכדורגל * משחק ליגה כמעט התבטל * המועצה: "אנו פועלים בשנה האחרונה לתכנון פרויקט שיקום ושדרוג מגרש הספורט ביישוב"

מקובל בכדורגל שאת הנחישות צריך להשאיר לכר הדשא ולעת המשחק, אלא שבמקרה שלנו זה היה מצרך מבוקש לפני המשחק במטרה שיתקיים משחק…

נכון, קבוצת כדורגל ברמה של ליגת על אין לנו וגם לא מתקן ברמה הנ"ל, אבל יש לנו שש קבוצות כדורגל ייצוגיות – מבוגרים ועד ילדים – שזה נתון מחמיא ליישוב בסדר גודל של מבשרת ציון. מעבר לתחרותיות, לפחות עבור הקבוצות הצעירות זו תעסוקה לא רעה במקום לבלות ברחוב או מול המסך.

נכון, אף אחת מן הקבוצות לא משחקת בליגה בכירה, אך הבעיה היא המגרש, וליתר דיוק מצבו בימי גשמים. אפילו החמרת הקורונה לא גרמה לאף מקבל החלטות היכן שהוא לבטל את המשחק, אך מה שלא עשה האומיקרון (בינתיים…) עשה הגשם.

קבוצת הילדים והקבוצה האורחת הגיעו למשחק, אלא שלעיני הקבוצות עמד המראה של מגרש עם שלוליות. זה המקום לציין, כי מידי חורף חוזרת על עצמה הסצנה הזו. כבר קרו בעבר מקרים שמשחקים לא התקיימו עקב כך. הילדים לא אמרו נואש והחלו לפזר חול על השלוליות ובסופו של דבר אישר השופט את קיום המשחק.

מהמועצה המקומית מבשרת ציון נמסר בתגובה: "ביום המשחק האמור, ירדו משקעים רבים בכל הארץ וכך גם במבשרת ציון. יודגש, כי מחלקות ההנדסה והספורט במועצה פועלות בשנה האחרונה לתכנון פרויקט שיקום ושדרוג מגרש הספורט ביישוב, בין היתר באמצעות השתתפות בקולות קוראים של משרד התרבות והספורט. נציין, כי מגרש הכדורגל מתוחזק דרך קבע דרך באמצעות חברת גינון מקצועית ולאחרונה אף בוצע הליך שזרוע להשבחת הדשא. כמו כן, אחת לחודש עובר המגרש טיפול יסודי של כיסוח דשא וסימון צבעי המגרש".