זהירות וטיפוח

מותג הדרמו-קוסמטיקה המוביל VICHY מרחיב את סדרת מוצרי ההגנה מהשמש קפיטל סוליי ומשיק את UV-AGE DAILY SPF50 שמספק הגנה מהשמש 50SPF ותורם לטיפוח עור הפנים

מותג הדרמו קוסמטיקה VICHY מרחיב את סדרת מוצרי השמש קפיטל סוליי ומשיק מוצר חדש: תחליב הגנה מהשמש עם הגנה רחבת טווח SPF50 המסייע לטיפול בהזדקנות מראה העור הנגרמת כתוצאה מחשיפה לשמש וטיפוח עור הפנים, לשימוש יומי.

התחליב החדש משלב הגנה מתקדמת עם רכיבי אנטי-אייג'ינג פעילים. הגנה רחבה כנגד קרני UVA  ו- UVB בשילוב מרכיבים פעילים המומלצים ע"י דרמטולוגים: פפטידים וניאצינאמיד ומים וולקנים ממעינייות וישי המסייעים בחיזוק והרגעת העור. תחליב ההגנה UV-AGE DAILY מגן על העור ומסייע בהפחתת הופעתם של מראה קמטים וסימנים הנגרמים מקרני UV וזיהום אוויר. משפר את רמת האלסטיות של העור ותורם לקבלת גוון עור אחיד.

תחליב ההגנה UV-AGE DAILY מבוסס על טכנולוגית פטנט ייחודית (NETLOCK) המכילה שכבה דקה של מסננים מהימנים לגימור שקוף שאינו שומני. המרקם קליל במיוחד, אינו דביק ואינו משאיר סימנים לבנים על העור. בעל פורמולה בטוחה והיפואלרגנית.

יותר מ 80% מסימני ההזדקנות של העור נגרמים מקרינת UV וזיהום אוויר, לכן פתרון האנטי- אייג'ינג הטוב ביותר מתחיל בהגנה יומית מפני השמש.

מחיר מומלץ לצרכן: 129 ₪

תכולה: 40 מ"ל.

מוצרי וישי משווקים בבתי מרקחת פרטיים ברחבי הארץ, בסניפים נבחרים של רשתות פארם ובאתרי המכר השונים. לבירור בית המרקחת הקרוב 09-7730800 או באתר וישי.

למידע נוסף ואבחון העור היכנסו לאתר וישי ישראל WWW.VICHY.CO.IL