זה הזמן לטפל בנזקי הקיץ…

מותג הטיפוח הבינלאומי ליראק פריז משיק בישראל: ערכה ביתית לטיפול בנזקי הקיץ * הערכה מותאמת גם לנסיעות

הקיץ הישראלי כבד וממושך וגם אם הקפדנו להשתמש במסנני קרינה עדיין החשיפה לשמש תיתן את אותותיה ולא פעם בתום הקיץ נהיה עדים להופעת נמשים, פיגמנטציה, כתמי עור, לעיתים כוויות, האצה של הזדקנות העור והופעת קמטים.

עונת המעבר היא הזמן האידיאלי לטפל בנזקים שנגרמו לעור במהלך ימי הקיץ. עם המוצרים הנכונים והקפדה על שגרת טיפוח ניתן גם בטיפול ביתי להגיע לתוצאות מעולות.

מותג הטיפוח ליראק פריז  משיק בימים אלו ערכה ביתית לטיפול מושלם בנזקי הקיץ לעור. הערכה עוצבה כך שתתאים גם לנסיעות שכן עונת המעבר ידועה כעונת הטיולים וחשוב להקפיד על רצף הטיפול גם כשאנו יוצאים לטיול/ חופשה/ נסיעת עבודה וכו על מנת להשיג תוצאות מיטביות. 

הערכה כוללת 4 מוצרי דגל מסדרת הידרג'ניסט  שייחודה בהענקת לחות וחמצן לעור לאורך זמן – 24 שעות ומתאימה לטווח גילאים רחב:  עור צעיר עד עור בוגר (החל מגיל 17 והילך).

תרסיס ריענון מועשר בחמצן:  מרענן  ומוחק סימני עיפות, מעניק לחות ונפח לעור הפנים. מבוסס על טכניקה ביו-אסתטית הקולטת את מולקולות החמצן מן האוויר ומחדירה אותן לתוך תאי האפידרמיס של העור. ( 30 מ"ל)

קרם-ג'ל לחות למראה מט:  קרם-ג'ל לחות אקטיבי לעור רגיל או מעורב מעניק לעור מראה זוהר, מרענן אותו ומעשיר מיידית בלחות. מועשר בחומצה היאלורונית ובאבקת אורז (10 מ"ל)

תחליב לחות ומיצוק לגוף עם הפעולה הכפולה: מזין וממצק למשך 48 שעות, מעניק החלקה מיידית. התכשיר משלב חומצה היאלורונית להחדרת לחות לתאי העור למשך 48 שעות. מכיל תמציות פרחי היביסקוס ורימון למיצוק ולהחלקה מיידית של העור.( 50 מ"ל)

קצף ניקוי בעל הפעולה הכפולה: מסיר באופן יסודי שאריות איפור ופגעי זיהום אוויר ומשלב ניקוי יסודי של עור הפנים מפסולת, זיעה ושאריות תאים מתים. בעל ניחוח רענן של פרחי גרדניה, יסמין ולוטוס. מכיל  חומצה היאלורונית -להענקת לחות להחלקת העור חומצה לקטית -לטיהור העור תחליב אנזימטי פעיל נגד מזהמים ניקוי בטכנולוגיית מיקרו מגנט. (30 מ"ל)

מוצרי סדרת הידרג'ניסט מועשרים בחמצן, ובזכות השימוש בטכנולוגיה חדשנית בהשראת פרס נובל, חדירת החמצן לשכבת הדרמיס יעילה ואפקטיבית פי כמה. החומרים מדמים פעולה טבעית ומעטפת התא נחדרת ביתר קלות ע"י החומרים המזינים. החמצן שבחומרים מעודד ייצור של חומצה היאלורונית טבעית בעור ובנוסף מעניק ויטמינים וחלבונים לשימור תאי העור והאטת תהליך ההזדקנות של התאים ובכך יוצר אפקט של אנטי אייג'ינג טבעי. בזכות ביסוס התכשירים על חמצן המרקם נעים וקליל גם לעור מעורב שמן וגם לעור רגיל עד יבש.  

מחיר ערכת הטיפוח:

 199 ₪

ניתן להשיג באתר ליראק ישראל ואצל הקוסמטיקאיות והרופאים מורשי ליראק פריז:

www.lierac.co.il