'זוג' על הבמה

צילום: כפיר בולוטין
צילום: כפיר בולוטין
ההצגה המצליחה על יחסי משפחה שמגיעה לתיאטרון ירושלים

מי מאתנו, הזוגות הנשואים בהרמוניה ובאהבה, לא נגרר לפחות פעם אחת לוויכוח עם בת או בן הזוג, ויכוח תמים שמיד הופך לריב? אך השאלה היא איפה עוצרים, איפה הגבול וכמה רחוק אפשר להגיע. על מוטיב זה בנויה ההצגה 'זוג' מאת עדנה מזי"א של תיאטרון 'בית לסין'.

ההצגה מרגשת, מרתקת, דרמטית וכוללת מונולוגים שכוללים התעללות מילולית ונפשית, מונולוגים שנונים והתפתחות מפתיעה, חוויה תיאטרלית קולחת עם צוות שחקנים מעולה.

על מה ההצגה? העלילה עוסקת ביחסיהם של יורם נריה, איש עסקים; ואודי, אישה גרושה שנישאת ליורם ולכאורה אלה יחסים חמים ומענגים. רק לכאורה, כי למעשה, אודי כלואה בעצמה ובמאווייה. היא חיה עם גבר שכביכול מרעיף עליה אהבה, אך בפועל מתעלל בה נפשית. אותו יורם, לכאורה אדם נורמטיבי, חוזר לביתו החמים, בידיו זר פרחים והוא מנסה לפייס את אודי אשתו.

אלא שוויכוח תמים בין בני הזוג יוצא משליטה, האישה נוקטת באקט אלים ונעצרת. המקרה מגיע לידיהם של זוג עורכי דין צעירים שנמצאים בקשר רומנטי טרי. במשפט נחשפים סודות אפלים מאחורי החזות הזוגית ההרמונית לכאורה ועורכי הדין הצעירים נאלצים להגיע להכרעה בנוגע לזוגיות שלהם.

ההצגה בבימויו של אילן רונן ובהשתתפות שירי גולן, דניאל גל, גיל פרנק ותום חגי. משך ההצגה: כשעה וחצי ללא הפסקה.

תיאטרון ירושלים, עם הסיסמה "מעירים יחד את רוח התרבות", מגיש לנו במהלך חודש ינואר 2024 רפרטואר עשיר של הצגות ובהן 'חומות של תקווה', 'מרציפנים', 'אני סבתא שלך', 'מה קורה לעולם' ועוד. נסו ותיהנו.

רביעי , 10.1, 20:30, תיאטרון ירושלים.