חבילות משתלמות להורים לתינוקות

ארבע חבילות משולבות ומשתלמות המאגדות מוצרים הכרחיים לתינוקות ולהורים, שיעזרו לצלוח בקלות ובחסכון של עשרות אחוזים את השלבים הראשונים של החיים המשותפים,

חברת אינטרסן, יבואנית מותגי התינוקות המובילים NUBY ו-טוליפס, מציגה לראשונה ארבע חבילות משולבות ומשתלמות המאגדות מוצרים הכרחיים לתינוקות ולהורים, שיעזרו לצלוח בקלות ובחסכון של עשרות אחוזים את השלבים הראשונים של החיים המשותפים, החל מרגע הלידה, דרך שלב הטעימות הראשונות, נגיסות בנשכנים ועד חבילה המיועדת לטיולים.

חבילת לידה ראשונה– כוללת את כל המוצרים המתאימים לתקופה הראשונה לחייו של התינוק: סט מברשת ומסרק, נשכן שמיכה בובה, מספריים לתינוק, בקבוק האכלה שלב 1, מוצץ פרפר זוג, מיכל חלוקה לאבקת חלב, קופסא למוצצים, משטחי החתלה וצמרוני שסתום לתינוק. מחיר החבילה: 134.90 ₪ (במקום 184.80 ₪).

חבילת טעימות ראשונות לתינוק– כוללת את כל מה שהתינוק והאם צריכים בעת שלב המעבר למוצקים: ערכת טעימות ראשונות, כפית סיליקון, קופסאות להקפאת מזון, בקבוק האכלה רך עם כפית ומכסה, כוס אימון עם פיה רכה וסינר ויניל איכותי. מחיר החבילה: 169.90 ₪ (במקום 232 ₪).

חבילת טיולים לתינוק– המאפשרת לצאת מהבית עם התינוק בראש רגוע. חבילת טיולים לתינוק ולאם כוללת את כל הפריטים שצריכים ליציאה מהבית: מראה לרכב לתינוק, מחזיק כוס לעגלה, נשכן שרשרת לעגלה, שקיתול ושאקל לשקיות. מחיר החבילה: 179.90 ₪ (במקום 241.5 ₪).

חבילת נשכנים וקליפס תופסן– חבילה המאגדת נשכנים לתינוק מבית שני המותגים, הכוללת נשכן כדור מסיליקון, נשכן משולש, נשכן סיליקון רך וקליפס תופסן לנשכנים / מוצצים. מחיר החבילה: 89.90 ₪ (במקום 122.90 ₪).

החבילות ניתנות לרכישה באתר היבואן אינטרסן בלבד www.Intersun.co.il