חגיגה של יצירה

צפייה בתערוכה (צילום: איתי איילון)
צפייה בתערוכה (צילום: איתי איילון)
רגעים מרגשים בפתיחת התערוכה 'נופים ואנשים' שהתקיימה השבוע ב'נופי מוצא'

השבוע התקיים בדיור מוגן 'נופי מוצא' אירוע פתיחה חגיגי לתערוכה חדשה בשם 'נופים ואנשים'. התערוכה היא פרי שיתוף פעולה בין דיירי דיור המוגן לבין סטודנטים לצילום של בית הספר מוסררה זו הפעם השנייה.

בתערוכה מוצגים כ-50 צילומים של הסטודנטים, שנושאם העיקרי הוא חיבור בין דורי. היה זה מפגש בין דיירים/ות עם הסטודנטים, שחשף אותם לנוף ילדותם של בני הגיל השלישי החיים באזור מוצא בתוך נוף טבול בירוק, אשר קיבל ביטוי דרך עדשת המצלמה.

באירוע החגיגי השתתפו דיירי המקום שהתרגשו מאוד לצד נציגי בית הספר מוסררה לאומנות וחברה על שם נגר – ביניהם אבי סבג מנהל בית הספר, דפנה איכילוב ראשת המחלקה, איילת השחר כהן מלווה ומפיקה וכמובן הסטודנטים שלקחו חלק בפרויקט.

גבי דרור, מנהל 'נופי מוצא': ״החיבור בין הדור הצעיר לדור המבוגר הוא תמיד מבורך ולא פחות מעניינת היא זווית ההסתכלות של דור ה'טיקטוק' את דור הפלמ״ח דרך עדשת המצלמה, כשכל סטודנט הביא את הנופך ואת מבט ההסתכלות שלו. החיבור בין הסטודנטים של מוסררה לבין הדיירים/ות ב'נופי מוצא' יצר לא רק חיבור, אלא גם סיפור שכל מי שיגיע לתערוכה יוכל להסתכל מהזווית שלו על בני גיל התבונה, המביאים את סיפור נוף ילדותם לצד הנוף שבו חיים הם ביום יום״.