חדש באזורנו : 'הר פארם'

צילום: באדיבות צוות 'הר פארם'
צילום: באדיבות צוות 'הר פארם'
על בית מרקחת חדש שנפתח על גבול היישובים עין ראפה ועין נקובא

שנת הקורונה העלתה את המודעות באופן כללי לנושא הבריאות. אחד האלמנטים לקביעת רמת שירותי בריאות ביישוב מסוים או בשכונה מסוימת הוא בין השאר זמינות של בית מרקחת.

מסתבר כי בשני יישובים הקרובים אלינו לא היה כזה בנמצא – עין ראפה ועין נקובא. נכון, לא בכל יישוב של מועצה אזורית שמספר תושביו קטן מ-1,000 יש הצדקה לקיומו של בית מרקחת, אבל לפחות בעין נקובא, שהוא היישוב השני בגודלו במטה יהודה (אחרי צור הדסה) זה היה מתבקש.

אז זהו, עכשיו יש בית מרקחת והוא שוכן ברח' המעיין, המחבר בין שני היישובים הנ"ל והוא נפתח בשבוע שעבר (15.6). הבעלים הוא איברהים רושדי, בן 49, בעל חברה ליזמות שפועלת בתחום בתי מרקחת ובכוונתו לפתוח עוד בתי מרחקת באזור.

למה פתחת את בית המרחקת  החדש?

"המטרה שלי היא לתת שירות לציבור. ליותר מ-5,500 תושבים לא היה עד עכשיו אפילו בית מרקחת אחד. בית המרקחת 'הר פארם' ישרת כמובן את היישובים האחרים של מטה יהודה באזור וכן את שכונת עין חמד במבשרת ציון שמבחינת צירי התחבורה שלה יותר קרוב עבור תושביה להגיע אלינו".

על המקום עצמו הוא מספר: "זה מקום גדול מאוד כ-140 מ"ר. השירות כולל כמובן מכירת תרופות על פי מרשמים של קופות החולים ויש הסדר עם קופות החולים כדי שהמבוטחים יקבלו מחיר של קופת חולים ולא מחיר יקר יותר. במקום ניתן להשיג גן מוצרי איפור, קוסמטיקה ובישום כפי שקיים ברוב בתי המרחקת ככולם. בעוד כחודש נקבל רישיון לספק קנאביס רפואי. גם המחירים יהיו טובים לכולם בעיקר בגלל המצב הכלכלי שהקורונה יצרה. התכנית שלנו היא להעסיק במקום חמישה רוקחים מוסמכים, מנוסים, ותיקים ובעלי ידע רב בתחום".

בית מרקחת 'הר פארם, המעיין 56, עין נקובא/עין ראפה. פתוח בין השעות 08:00-22:00, גם בשישי ובשבת.

למידע נוסף: 02-6445599, 02-6445533.