חדש במבשרת: 'פיצה רומי'

רשת הפיצריות פותחת סניף במתחם המסחרי בפרויקט 'מבשרת החדשה' של 'אזורים' * חתמה על השכרת חנות במתחם המסחרי של הפרויקט בשטח של כ-75 מ"ר

'אזורים' מודיעה על חתימה עם רשת הפיצריות 'פיצה רומי' באזור המסחרי של מתחם  הפרויקט 'מבשרת החדשה' במבשרת ציון. 'פיצה רומי' תשכור במתחם שטח של כ-75 מ"ר לתקופה של שנתיים עם אופציה לחמש שנים נוספות ותצטרף לרשימת סניפי הרשת במודיעין, פסגת זאב ירושלים, מעלה אדומים ועוד. במתחם סניפים של רשת בתי הטבע 'ניצת הדובדבן', 'אופני ההר', סופר מרקט של רשת 'סיטי מרקט', חנות ממתקים וחנויות נוספות שאינן מתחום המזון. לקוחות המתחם ייהנו מחניון עילי נפרד בסמוך למתחם שיאפשר נגישות מהירה וקלה למתחם החנויות.

המתחם המסחרי בפרויקט 'מבשרת החדשה', אשר הושק ביולי 2021, כולל כ-1,800 מ"ר וחנייה עילית נפרדת עבור לקוחות המתחם המסחרי. הפרויקט  משקיף לנוף הרי ירושלים ונבנו בו שישה בניינים בני שמונה קומות ובסך הכול 180 דירות, במיקום מרכזי, עם נגישות מעולה ובשילוב מרכז מסחרי רחב ידיים אשר ייתן מענה זמין ונוח לשלל צרכי דיירי הפרויקט, השכונה והסביבה. בנוסף, צפוי המתחם לתת מענה גם לבאי בית החולים 'הדסה עין כרם' בשל הקרבה אל הפרויקט.

דן מור, סמנכ"ל המניב ב'אזורים': "המיקום האסטרטגי והקרבה לבית החולים 'הדסה עין כרם', איכות האוכלוסייה בפרויקט ובאזור והצורך הקיים במרכז מסחרי נוח, זמין ונגיש לתושבי האזור, צפויים ליצור את התנאים לשגשוג המתחם המסחרי בפרויקט. אטרקטיביות זו יוצרת גם התעניינות רבה מצד בעלי עסקים. אנו מברכים על העסקה שנחתמה עם רשת הפיצריות 'פיצה רומי' וממשיכים לפעול בכדי ליצור תמהיל עסקים מוקפד ומתאים במתחם 'מבשרת החדשה'".