חדש בקניון 'הדר': 'REPLAY'

צילום: אסף לוי
צילום: אסף לוי
מותג הדנים האיטלקי פותח סניף דגל ראשון בעיר ירושלים בהשקעה של כמיליון שקלים

התחדשות אופנתית בבירת ישראל. מותג הדנים האיטלקי 'ריפליי', פותח לראשונה סניף בעיר הבירה. הסניף החדש ממוקם בקומת הכניסה של קניון 'הדר' בתלפיות והוקם בהשקעה הנאמדת בכמיליון שקלים.

הסניף החדש משתרע על שטח של 400 מ"ר ומציע קולקציה רחבה של פריטי אופנה לנשים ולגברים, כולל הנעלה, הלבשה תחתונה ואקססוריז. הסניף עוצב בהשראת סניפי הדגל של המותג באיטליה ומתאפיין בריהוט יוקרתי ושיקי.

לירון אלקיים, מנכ"לית קניון 'הדר': "אנו שמחים להיות החנות ה-15 של המותג 'ריפיילי' בישראל והחנות הראשונה בעיר ירושלים. במסגרת האסטרטגייה של הקניון, נמשיך להביא בשורות ומותגים מובילים. 'ריפליי' הוא דוגמה מצוינת למותג המציע תמהיל מגוון ואחר לחובבי האופנה. מדובר במותג עם ניחוח אירופאי, המציע עיצובים טרנדיים מבמות האופנה הגדולות בעולם".

שירלי הכט דרורי, מנהלת התקשורת השיווקית של קבוצת 'אינטרג'ינס': "'ריפלי ישראל' שמחים להשיק את הסניף הירושלמי הראשון בקניון 'הדר' לאור הביקוש הרב מצד תושבי ירושלים. לכן, הוחלט במטה החברה לפתוח את הסניף מספר 15 שלנו בקניון 'הדר'".  

קניון 'הדר' נמצא בבעלות משולבת של 'הריבוע הכחול נדל"ן' (50 אחוז) וחברת 'כלל נדל"ן' (50 אחוז) וממוקם ברחוב הראשי של תלפיות בירושלים, אזור תעשייה גדול המושך אליו מבקרים מכל ירושלים והיישובים שסביבותיה. כיום, משתרע הקניון על פני ארבע קומות המציעות 120 חנויות אופנה, מזון, הנעלה, הלבשת בית, אופטיקה ועוד. בין המותגים: 'נייקי', 'אדידס', 'קסטרו', 'פוקס הום', 'פוט לוקר', 'גולף', 'דלתא', 'סופר פארם', 'אלמ', 'ברשקה', 'פול אנד בר', 'סטיב מאדן', 'איל מקיאג", 'הודיס' ועוד.

אתר הקניון: www.hadar-mall.co.il.