חדש בקניון 'הראל': 'לילא'

צילום: באדיבות 'לילא'
צילום: באדיבות 'לילא'
אחרי שכבשה נשים רבות שלא מוותרות על הלוק המיוחד שלהן, הגיעה 'לילא' גם אלינו

בקניון 'הראל' לא מפסיקים להתחדש והפעם בתחום שאין יותר מתאים ממנו להתחדשות – אופנה. רשת 'לילא' פתחה סניף בקניון. מעבר למבחר, לאיכות, לסטייל ולנוחות, חשוב לציין את טווח המידות הרחב, שכמעט לא מוצאים באף חנות אחרת – ממידה 36 ועד מידה 56.

לילא, מעצבת אופנה ותופרת, התחילה את דרכה עם חזון לשלב נוחות עם קו אלגנטי מודרני. בשנת 2011 התחילה בעיקר עם מכירות 'נודדות' וחנויות פופ אפ. עם השנים ועם האהדה ההולכת וגוברת מצד לקוחות מאושרות, היא התרחבה למספר חנויות ולאתר המאפשר רכישה אונליין.

הייחוד של 'לילא' הוא בבדים הטבעיים שמספקים איכות ותחושה נעימה על הגוף. ב'לילא' תמצאו איכות מובחרת, הדפסים מרהיבים ועיצובים מיוחדים שיאפשרו ללובשת לשמור על לוק ייחודי משלה. הבדים ההודיים הם הכוכבים של 'לילא'. בדים ססגוניים, איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, עשויים כותנה והם נצבעים בטכניקות מסורתיות, הדפסי יד ורקמות עשירות.

אז תתחילו לפנות מקום בארון לשמלות קיץ קלילות, טוניקות, מכנסיים נוחים, מגוון חולצות ואפילו מוצרי טקסטיל לבית: מפות שולחן, כיסויי מיטה, ציפיות לכריות נוי ושטיחים – והכל 100 אחוז כותנה, 100 אחוז סטייל ו-100 אחוז יחס אישי.

ועכשיו, אחרי שנים של מכירות נודדות שהגיעו גם למבשרת, הלקוחות פשוט ביקשו מלילא להגיע ולחזור. והנה זה קורה. החנות של 'לילא' ממוקמת בקומת הכניסה ליד 'בודי שופ'. נשות היישוב והסביבה מוזמנת בשמחה ובאהבה להציץ מקרוב וליהנות מחוויית קנייה נעימה ומעניינת באווירה משפחתית חמימה.