חדש בקניון: BREEX

צילום: באדיבות BREEX
צילום: באדיבות BREEX
בשעה טובה נפתח מתחם חללי העבודה Breex בקניון 'הראל'

אם יש ביניכם מישהו שעוד לא שמע, מתחמי העבודה המשותפים הפכו בשנים האחרונות לדבר החם בתחום שכירויות משרדים. השוכר בוחר לעצמו עמדת עבודה שהכי מתאימה לצרכיו ואינו צריך לדאוג לדבר. עלות השכירות קבועה, ידועה וכוללת בתוכה את כל העלויות הנלוות כולל אינטרנט פרטי, דמי ניהול, ארנונה, חשבון חשמל, מדפסת ואפילו את החלב לקפה. ניתן לשכור משרדים לטווח קצר או ארוך ומרגע שבחרתם מתחילים לעבוד באופן מיידי.

BREEX ממוקם בקומה הראשונה בקניון 'הראל'. במקום חנייה בשפע וגישה למתחם 24 שעות ביממה. המתחם משתרע על פני מאות מטרים ומכיל בתוכו עשרות משרדים, חללי עבודה משותפים וחדרי ישיבות. בנוסף, יש במתחם מטבח גדול ומאובזר ופזורות בו פינות ישיבה. עיצוב המקום בוצע בצורה קפדנית תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים. כיאה למיזם שכזה, הוא מאובזר בחדשנויות טכנולוגיות מהמתקדמות בישראל.

המתחם מציע מגוון אפשרויות לעוסקים בין אם אתם פרילנסרים יחידים, חברה קטנה בתחילת דרכה ועד משרדים לקבוצות עובדים. אם בחרתם במשרד, תקבלו חדר פרטי מעוצב ומרוהט. אם בחרתם בסביבת עבודה משותפת, תחלקו את השולחן עם בעלי מקצוע נוספים (תחשבו אלו קשרים עסקיים ניתן ליצור במקום כזה). במקום חדרי ישיבות לפגישות עסקיות ולישיבות צוות.

הביקוש למתחם גבוה. לכן, אם אתם בעלי מקצוע המחפשים סביבת עבודה חדשה ופורה, מומלץ להגיע לסיור בהקדם.

למידע נוסף: 02-5408880, 054-8925555.