חדש: 'גראס פאשן'

רשת נעלי 'גראס פאשן' פותחת סניף דגל בקניון 'הדר' בירושלים בהשקעה הנאמדת בכחצי מיליון שקלים

רשת נעלי 'גראס פאשן' פותחת השבוע סניף דגל בקניון 'הדר' בירושלים. זהו הסניף השני של הרשת בעיר ירושלים והוא ייפתח בהשקעה הנאמדת בכחצי מיליון שקלים.   

הסניף החדש משתרע על שטח של 120 מ"ר, ממוקם בקומת הכניסה של הקניון ומציע מגוון דגמי הנעלה לנשים, גברים, נוער וילדים. לצד מחלקות הנעליים, יציע הסניף אקססוריז כדוגמת ארנקים ותיקים. 

חברת 'גראס פאשן' החלה דרכה בשנת 1993 כמפעל לייצור נעליים בתל אביב לשוק הסיטונאי והקמעונאי. לאחר שנים של עמידה בסטנדרטים גבוהים של עיצוב ואיכות, החלה הרשת לפתוח סניפים ברחבי הארץ והיום היא חולשת על פני 35 סניפים בפריסה ארצית מאילת ועד לקרית שמונה, עם מאות דגמים מידי עונה לנשים גברים וילדים ועם לקוחות מרוצים המצעידים את הרשת.

קניון 'הדר' נמצא בבעלות משולבת של 'הריבוע הכחול נדל"ן' (50 אחוז) וחברת 'כלל נדל"ן' (50 אחוז) וממוקם ברחוב הראשי של תלפיות בירושלים, באזור תעשייה גדול המושך אליו מבקרים מכל ירושלים והסביבה. כיום, מתפרש הקניון על פני ארבע קומות המציעות 120 חנויות מעולמות אופנה, מזון, הנעלה, הלבשת בית, אופטיקה וביניהם: 'נייקי', 'אדידס', 'קסטרו', 'פוקס הום', 'פוט לוקר', 'גולף', 'דלתא', 'סופר פארם', 'אלמ', 'ברשקה', 'פול אנד בר', 'סטיב מאדן', 'איל מקיאג", 'הודיס' ועוד.

לירון אלקיים, מנכ"לית קניון 'הדר': "המטרה היא להמשיך ולהרחיב בקניון את תמהיל החנויות עם מגוון מותגים מקומיים ובינלאומיים. כמו כן, נמשיך לפתוח חנויות דגל חווייתיות בקטגוריות שונות וזאת כחלק מאסטרטגיית הקניון, על מנת להעשיר את חוויית הקניות והבילוי של קהל לקוחותינו".  

שרון לימודים, בעלי רשת 'גראס': "כחלק מתהליך ההתרחבות של הרשת, הצבנו לנו כמטרה להנגיש את הסניפים שלנו לקהל הרחב ולהוות פתרון לאנשים שאוהבים אופנה. ירושלים היא עיר שחובה להיות בה כרשת ואנו שמחים על הכניסה לקניון 'הדר' בירושלים".    

למידע נוסף באתר הקניון: www.hadar-mall.co.il.