חדש ומרענן

מותג הטיפוח LAVIDO משיק תרחיץ פנים פתרון טבעי ויעיל לטיפול בפצעונים


מותג הקלין ביוטי  LAVIDO  (לבידו) המתמחה במוצרי טיפוח וטיפול על בסיס מרכיבים טבעיים פעילים, משיק תרחיץ לטיפול בפצעונים, המאפשר שגרת טיפוח טיפולית לעור שמנוני עם פצעונים. התרחיץ הינו מוצר משלים לג'ל הטיפולי לפצעונים המוצלח שהשיק המותג בשנה שעברה, המיועד לטיפול מקומי נקודתי.

מדובר בתרחיץ פנים טיפולי מהסידרה הטיפוליתGreenaid שמטרתו לסייע לעור שמן לטפל בפיצעונים, להפחית באופן ניכר את התפתחותם, לנקות באופן יסודי ולמנוע הווצרות פצעונים חדשים.

התרחיץ עשיר בחומצה סליצילית אורגנית הנחשבת לאחד האמצעים היעילים ביותר לטיפול בעור, מפחיתה שומניות ומעודדת את חידוש תאי העור.

התרחיץ מבוסס על תמציות פעילות של שמנים אורגניים איכותיים, בעלי סגולות טיפול בעור שמן ותסמיניו:  שמן מרווה- יעיל נגד זיהומים, מטהר ואנטי דלקתי. שמן נענע – אנטי דלקתי, מטהר ומרענן ושמן קינמון- היעיל במניעת זיהומים.

אופן השימוש: שלב ראשון בשגרת הטיפוח, ניקוי יסודי עם התרחיץ ולאחר מכן למרוח נקודתית על הפצעון או האזור את הג'ל הטיפולי לפיצעונים להשלמת הפעולה ולאפקטיביות מירבית.

LAVIDO חושבים גם על הסביבה, שפופרת התרחיץ עשויה קנה סוכר, חומר הניתן למחזור ב 100%.

מחיר לצרכן: 109.9 ₪

כמות: 120 מ"ל

ניתן להשיג בחנויות המותג של לבידו, באתר המותג lavido.co.il  (משלוח חינם), אתר האונליין של סופר-פארם, רשתות הטבע ובתי המרקחת הפרטיים