חדש ונוצץ

רשת SACARA נכנסת לקטגורייה חדשה: משיקה קולקציית תכשיטים לצעירות ולנשים

רשת הקוסמטיקה SACARA נכנסת לקטגורית חדשה ומשיקה קולקציית תכשיטים טרנדיים ואיכותיים המיועדת לצעירות ולנשים. 

הקולקציה פותחה עם מעצבות בעלות ניסיון עשיר בתחום התכשיטנות,  וכוללת מגוון רחב של סגנונות, החל מתכשיטים בעיצוב עדין-קלאסי ועד תכשיטים במראה צ'אנקי ודומיננטי. הליין כולל: טבעות, שרשראות, עגילים וצמידים.

הקולקצייה מתכתבת עם מגוון טרנדים חמים: Links – טרנד תכשיטי החוליות,- Layering  יצירת שכבות של שרשראות/צמידים בסגנונות שונים, צבעים שונים ואורכים שונים,  Stack them-ריבוי תכשיטים בו זמנית. ריבוי עגילים בסגנונות שונים, בכל הגדלים, בכל הצורות. ריבוי צבעים על אותו תכשיט, שילוב של מתכת וחרוזים, צבעוני ומלא אנרגיה. Pearls – תכשטי פנינה. הפנינים מוסיפות סטייל לכל לוק. במראה רטרו קלאסי, או מעודכן יותר בשילובים שונים. Cubic zirconia – תכשיטים עדינים ומשובצים בזרקונים. בקולקציית התכשיטים ניתן למצוא צמידי טניס משובצים בזרקונים, שרשראות ועגילים שיעניקו לוק קלאסי ונקי.

התכשיטים עשויים משילוב מתכות שונות, כשרובם עשוי מבראס. בין המתכת לציפוי מתווספת שכבת הגנה מיוחדת המגנה על התכשיט מהחלפת צבע או קילוף ועל זה מתווסף ציפוי איכותי נוסף בצבע זהב או כסף. התכשיטים משובצים באבנים שונות דוגמת פנינה מתורבתת (פנינה שגדלה במים מתוקים), אבני חן (כמו לדוגמא אבנטורין- אבן ירוקה), קריסטלים וחרוזים שונים. כל התכשיטים הם .NICKEL FREE

טיפ לשימוש: כדי לשמור על התכשיט מבריק ויפה לאורך זמן מומלץ להימנע ממגע ממושך עם מים וחומרים מזיקים כגון כלור, בושם וחומרי ניקוי למיניהם.

טווחי המחירים: טבעות – 34.90 – 44.90 ₪, שרשראות – 39.90 – 49.90 ₪, עגילים – 24.9 – 39.90 שח, צמידים – 39.90 ₪ – 29.90 ₪

ניתן להשיג ב17 חנויותSACARA  

ובאתר SACARA

https://www.sacara.co.il/