חדש: מגבירים פעילות ב'מרכז טל'

ב'מרכז טל' על שם טל נחום ז"ל חוזרים לשגרת פעילות * השבוע החלה לפעול במקום גם קבוצת הנשים החדשה 'המבשרות'

בשבוע שעבר דווח מעל דפים אלה על קבוצת נשים חדשה שנפתחה ביישוב ושמה 'המבשרות'. המייסדות הן ליאת הלפרין ושחר סלע. השבוע נודע כי חלק מפעילות הקבוצה תתקיים ב'מרכז טל' על שם טל נחום ז"ל, אשר נהרגה ב-2015 בתאונת דרכים בעת שטיילה במכסיקו.

ליאת הלפרין: "זה המקום להודות לתמר נחום שפתחה בפנינו את שערי 'מרכז טל' ולראש המועצה יורם שמעון. פנינו אליו והוא חיבר אותנו לחנן כהן, מנהל מחלקת התרבות, והוא חיבר אותנו עם תמר. 'מרכז טל' הוא מקום מדהים ומזמין וזו בהחלט מתנה עבורנו. זה המקום לציין כי לא כל הפעילויות שלנו יתקיימו ב'מרכז טל', שכן יש גופים נוספים שפועלים במקום. כמו כן, הפעילויות מועברות על ידי נשות מקצוע באופן התנדבותי ואנו צריכות להתאים עבורן את לוח הזמנים. זה המקום לקרוא שוב לכל נשות היישוב להצטרף אלינו וליטול חלק בפעילות שלנו. תעקבו אחרי ההודעות. כבר בסוף החודש (29.10) נקיים אירוע 'שישי נשי' בגינה הקהילתית של 'לב מבשרת' (לשעבר מתחם מרכז הקליטה) בין השעות 09:30-13:00. יהיו שם דוכנים על טהרת נשות מבשרת וכן חשיפה לעסקים שונים".

תמר נחום: "אני מתרגשת מאוד מהפעילות הראשונה של קבוצת 'המבשרות' ב'מרכז טל' והתרשמתי מאוד מהרעיון של הקבוצה ומליאת שמרכזת אותה, תושבת חדשה, צעירה ומדהימה. ההצטרפות של 'המבשרות' אל יתר הגופים שפועלים ב'מרכז טל' היא חלק מהחזרת התפקוד והפעילות למקום ואני שמחה על כך. המערכת השבועית – מלאה. ברצוני להודות לראש המועצה יורם שמעון ולמנהל מחלקת התרבות חנן כהן. ראש המועצה תמיד נמצא עבורנו לכל פעילות ורואה חשיבות בכך שהמרכז יהיה פעיל ואבן שואבת לכולם. חנן תמיד בא עם רעיונות והודות לכך יש כאן מגוון של פעילויות. בכך, יכולים כל תושב ותושבת במבשרת ציון למצוא כאן את מקומם והמרכז יכול להעניק עזרה ותמיכה במגוון תחומים 24/7. אשמח להמשיך ולעדכן על כלל הפעילויות המתקיימות ב'מרכז טל'".

לפרטים נוספים: דך הפייסבוק 'המבשרות'.

להצטרפות לקבוצת הווטסאפ: 054-750-2889 (ליאת).