חדש מ'סטרימר' לרגל החורף

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ
סדרת תרסיסים טבעיים ועדינים לאף  להקלה בגודש, נזלת ויובש בנחריים, מתאים לכל המשפחה: לילדים, בני נוער ולמבוגרים

המותג הבינלאומי סטרימר (STERIMAR) מציע לחורף הקרוב סדרת תרסיסים טבעיים ועדינים לאף, 100% מי ים טבעיים עשירים במינרלים, המיועדים לניקוי הגייני עמוק של האף ולהקלה בגודש, נזלת ויובש בנחיריים.

סדרת התרסיסים מכילה ריכוזי מלחים שונים בהתאם לצורך ולאופן הטיפול, ללא חומרים משמרים, ללא מרכיבים תרופתיים המכווצים את כלי הדם ולא גורמים להתמכרות.

תרסיסי סטרימר נותנים מענה לכל הגילאים  (תינוקות , ילדים ומבוגרים) המגוון מתחלק ל2 סדרות סדרה איזוטונית לטיפול והגיינה יומיומית לאף וסדרה היפרטונית המיועדת למצבי צינון קשים יותר של אף סתום .

כל המוצרים 100% טבעיים ומתאימים גם לנשים בהריון.

סטרימר בטיחותי ונוח לשימוש בזכות טכנולוגיית התזת Micro Diffusion המאפשת התזה אחידה בלחיצה מדודה. הטיפות הזעירות מצליחות להתפזר באופן אחיד בחלל האף, להגיע לעומק וליעילות מרבית. כל מיכל מכיל ראש מתז עם מכסה, הניתן לפירוק ושטיפה לאחר כל שימוש כדי לשמור על היגיינה נאותה.

כמו כן ייצור המוצרים הינו ללא מגע יד אדם לשמירת סטריליות המוצר.

אופן השימוש: מכניסים את ראש המתז בעדינות אל הנחיר ולוחצים לחיצה קצרה. במקרה והאף גדוש, יש ללחוץ במשך כמה שניות. עודף תמיסה שרוססה יפלט החוצה, לאחר מכן יש לקנח את האף. חוזרים על הפעולה בנחיר השני. ניתן להשתמש 2-6 פעמים ביום או לפי הצורך.

באישור משרד הבריאות

מחיר מומלץ לצרכן  39.9 ש"ח –  64.9  שקלים

ניתן להשיג ברשתות הפארם וקופות החולים