חדש על מדפי הברנדי

על שני משקאות חדשים מיקב 'בוטגה' מאיטליה

החברה 'הסקוטית' מבית 'ישרקו' מרחיבה את קטגוריית הברנדי ומשיקה שתי משקאות 'גראפה אלכסנדר' מיקב 'בוטגה' מאיטליה: גראפה קברנה וגראפה ביאנקה.

גראפה ביאנקה: מיוצרת מזני ענבים שונים בשלושה שלבי זיקוק, כל שלב בטמפרטורה שונה. תהליך זה מתרחש בדודי אלמביק עשויים נחושת על פי מתכונים מסורתיים. לפני הביקבוק, מתיישנת הגראפה במכלי נירוסטה במשך כשישה חודשים. הגראפה רכה, הרמונית בפה ומושלמת לאחר הארוחה. ניתן ליהנות מהגראפה קרה או מצוננת, תוספת מעולה לקוקטיילים. הגראפה מתאימה עם שוקולד מריר, עוגות שוקולד, מאפים, גלידות, סלטי פירות ולקורטו אספרסו. הגראפה שקופה וצלולה עם ארומה רעננה ופירותית עם רמזים לפירות יער ולפירות יבשים.

גראפה קברנה: עשויה מענבי קברנה סוביניון וקברנה פרנק בשלושה שלבי זיקוק, כל שלב בטמפרטורה שונה. תהליך זה מתרחש בדודי אלמביק עשויים נחושת על פי מתכונים מסורתיים. לפני הביקבוק, מתיישנת הגראפה במכלי נירוסטה במשך כשישה חודשים. היין בסגנון עשבוני ומושלם לאחר הארוחה. ניתן ליהנות מהגראפה קרה או מצוננת ויכולה להיות מרכיב מעולה לקוקטיילים. הגראפה מתאימה לליווי עוגות, מאפי פירות, גלידות, סלטי פירות ולקורטו אספרסו. הגראפה שקופה וצלולה עם ארומה ריחנית ומבושמת, מאופיינת בעדינות עם רמזים עשבוניים וניחוח משובח של חציר ופירות יער.

שני המשקאות נמכרים בבקבוקי 700 מ"ל. ריכוז אלכוהול: 38 אחוז. מומלץ לשתות בטמפרטורה של 10-12 מעלות. מחיר מומלץ לצרכן לכל אחד משני המוצרים: 129 שקלים.

ניתן להשיג בסניפי טיב טעם, אתר 'טיב טעם בקליק', בחנויות מקצועיות ובמסעדות ובברים נבחרים.

אתר חברת 'ישרקו': www.israco.co.il.