חוגגים אהבה ב'זאפה'

שולי רנד יופיע לרגל ט"ו באב במועדון 'זאפה' בירושלים

שולי רנד הוא אחד האומנים האהובים עליי. המילים שכתב והלחין, הנוכחות הבימתית הכריזמטית, הקול הייחודי שלו וסיפור חייו. אני עוקב אחריו שנים רבות, התפללתי שיחלים מהקורונה בה נדבק בתחילת השנה ושמחתי לשמוע שהוא מגיע למופע 'הלהקה' בירושלים. חגיגה מוזיקלית לאוהבי הז'אנר.

שולי רנד הוא ללא ספק האומן שעומד מאחורי אחת היצירות החשובות והמטלטלות של העשור האחרון ואחד היוצרים הבולטים ביותר בתרבות היהודית-ישראלית. אלבומיו הביאו לפסקול הישראלי שירים שהפכו לחלק חשוב בתרבות הישראלית ללא הבדלי דת, מין, וגיל, כדוגמת "אייכה" האייקוני ו"דע בני אהובי" שהצליחו לצרוב את לבבות כולם ולאחד בינינו לרגע אחד מרומם.

מופע הלהקה המושקע, כולל את כל שיריו הגדולים של שולי רנד: "אייכה", "המשורר", "מוחין ד'קטנות" ועוד. רנד יבצע גם משירי האלבום האחרון, 'רצוא ושוב': "דע בני אהובי" – השיר שכבש את מצעדי ההשמעות – "הספינה" ויתר שירי האלבום המופלאים. הסינגלים האחרונים, הלהיטים הגדולים של התקופה האחרונה – "בין קודש לחול", "עוקר הרים" ועוד ביצועים מיוחדים לקלאסיקות ישראליות ידועות.

שיריו של שולי רנד, בשילוב יכולותיו כשחקן בחסד עליון כפרפורמר ייחודי שמפליא בסיפורים על הבמה כפי שרק הוא יודע, יוצרים יחד מופע מיוחד ובלתי נשכח. נסו ותיהנו

חמישי, ערב ט"ו באב, 11.8, 22:00 (פתיחת דלתות ב-20:00), מועדון 'זאפה' בירושלים.

לרכישת כרטיסים: אתר 'זאפה'.