חוגגים ב'בוגי'

צילום: באדיבות עמותת ה'בוגי'
צילום: באדיבות עמותת ה'בוגי'
על מסיבת פורים שלא כדאי לפספס בבנייני האומה בירושלים

זו ללא ספק וכמו תמיד תהיה מסיבת הפורים הכי טובה בירושלים והסביבה. שושן פורים במלוא משמעותו. כמי שלא מחמיץ את שושן פורים בבנייני האומה, אני יכול לראות כבר מרגע זה את מאות  החברות והחברים, כולם מחופשים, רעשנים, נלהבים וצוהלים, צובאים על הדלתות, רוקדים בשתי רחבות הריקודים באושר ובאקטזה לצלילי הדי.ג'יי. המתחלפים, שנותנים בראש עם מוסיקת עולם עדכנית ומלהיבה. אני סופר את הדקות.

אז לפרטים: קרנבל ומסיבת שושן פורים יתקיים בבנייני האומה בירושלים ביום חמישי, 17.3, החל מהשעה 21:00 בשני מתחמים נפרדים ובה ירקדו ויבלו האורחים. כולם מוזמנים, כל הלילה עד לזריחה אל מול גשר המיתרים של ירושלים. הנהלת עמותת ה'בוגי', המארגנת את הקרנבל המסורתי, ממליצה לכולם לרכוש כרטיסים מראש במכירה המוקדמת המוזלת.

אז מה מחכה לנו: הנהלת ה'בוגי' קיבצה את מיטב המוחות הירושלמים לערב מושקע ומגוון בשתי רחבות ובמה פתוחה בה ינגנו גדולי וטובי הדי.ג'יי. בהופעה חיה ובהם: תהל פריימן, דפנה שרעבי, אבי בוגי, ערן פלר, יעל דגון, יותם אלעל ועוד.

כמו כן, ישתתפו חברים מסטודיו 'ניסן נתיב', במה פתוחה עם יצחק לאור, פריצה פורימית וקברט מוסיקלי עם אוריין שוקרון. כל מה שנכתוב על הבחור המוכשר הזה לא יתאר את החוויה והכישרון שתפגשו. אוריין שוקרון הוא פסנתרן מחונן, מנצח התזמורת 'אלמוגרביה', יוצר, כותב מילים, מלחין, מעבד ורווק. קברט מוזיקלי עם ברידג' ותופים (ואנחנו במחולות). גם יוגב חרובי הוא חלק מצוות ה'בוגי' באירועי פורים. לפינאלה, יועלה הפרויקט של פלר ויעל, המשלב מופע חי עם כלים אקוסטיים ואלקטרוניים שלוקח את הקהל למסע בין עולמות שונים ומגוונים. פלר הוא יוצר ודי.ג'יי. אקלקטי שהפך לאגדה עם יצירת שילובים מוזיקליים אקזוטיים על גבול הבלתי אפשריים. מהצד השני יש את יעל דגון, מוזיקאית ונגנית מנדולינה מחוננת שמתמחה במוזיקה קלאסית ומובילה כסולנית עם נוכחות בימתית מרגשת ומרהיבה באנסמבלים מגוונים. עוד במהלך הערב והלילה: קריאת מגילה בזריחה עם עתרת, שירה ונצחיה.

במהלך הערב, יופעל בר משקאות ותתאפשר קניית מזון ידידותי ומזמין. כל מה שנשאר לכם הוא להזמין חברים להצטרף, לקנות כרטיס ולהגיע עם תחפושות יצירתיות כיאה למסורת ב'בוגי'.

לרכישת כרטיסים: www.ticks.co.il/event.php?i=WiaT4g7Ney1.