חוויית פורים משפחתית

צילום: מושיק ברין
צילום: מושיק ברין
חגיגת פורים במרכז 'מהותי': פעילות פורים צבעונית, שמחה, מגבשת ומהנה הכוללת אביזרי תחפושות ועמדות צילום

מרכז 'מהותי' מקבוצת 'אריסון' יקיים במהלך חג הפורים פעילויות לכל המשפחה. הפעילויות יתקיימו בין התאריכים 16-18.3, בשעות הבוקר, החל מהשעה 10:00.

ביניים: מבט לפעילויות 

זמן מהותי: חוויה משפחתית ומרתקת להורים וילדים במרכז הפעילות החדשני. מסע בין תחנות המשלבות טכנולוגיות מעולמם של הילדים, יצירת מזכרת אישית באמצעים טכנולוגיים, קיר קינקט גדול ממדים ועוד. בואו להתרגש, לשתף וללמוד האחד על השני בחוויה מקורית ומעניינת.          

הרפתקה באי: בין העצים, החופים, החיות וההרים, מסתתרות חידות מסקרנות, משימות מגוונות ומפה מסתורית שעליכם לגלות. בואו ליהנות מכתב חידה יוצא דופן המפגיש בין אתגרים מסקרנים לבין ערכים, חלומות ושאיפות.

במיוחד לכבוד פורים, יעביר צוות ההדרכה המחופש את הילדים ואת ההורים בין התחנות עם פעילות מהנה ומעוררת השראה. ניתן יהיה להתקשט במקום עם אביזרי תחפושות ולהצטלם בעמדות צילום שישאירו למבקרים מזכרת מדליקה.

מרכז 'מהותי' מקבוצת 'אריסון' הוא מרכז פעילות חווייתי, העוסק בהתפתחות אישית והיכרות עם העצמי באמצעות שימוש בכלים ייחודיים, אינטראקטיביים ומהנים. חזון המרכז הוא העמקת המודעות העצמית וקידום האני הפנימי באמצעות דרך חיים חיונית המובילה לשלום פנימי וסביבתי, ומדגישה את הייחוד של כל אחד ואחת מאתנו.

'מהותי' הוא חלק מארגון 'מהות החיים', אשר נוסד בשנת 2001 על ידי שרי אריסון כחלק מקבוצת 'אריסון' לתועלת הציבור וללא מטרות רווח.

הפעילויות מיועדות לילדי כיתות א'-ו'.

עלויות: מחיר לילד – 35 שקלים. מחיר למבוגר – 15 שקלים על כל הפעילויות.

מרכז מהותי, שד' שאול המלך 21, תל אביב.