חורף חם, נעים ובטוח

לקראת החורף שמגיע, חברת ברימאג משיקה: רדיאטורים מעוצבים של המותג DeLonghi * וגם: טיפים לחימום בטוח

עם כניסתו של החורף לאזורנו ועל מנת לחמם את הבתים והחדרים, חברת ברימאג משיקה בימים אלה רדיאטורים מעוצבים, של המותג דלונגי האיטלקי, אשר מייצר  מכשירי חשמל איכותיים.

הרדיאטורים, הנחשבים לאמצעי החימום בטיחותי ביותר, מיועדים לחימום חדרי הבית וחללים בגדלים שונים כמשרדים וייחודם העיקרי הינו בנראות: בעיצובים שונים שיתאימו לחלל בו הוא מוצב כרהיט ולא רק כמכשיר חימום פונקציונלי. בנוסף, מצוידים הרדיאטורים במנגנונים כנגד קפאון, המתחילים לפעול אוטומטית בטמפרטורה של 5 מעלות ובמשטח הקרנה גדול המבטיח זרימת אוויר מהירה יותר ומפזר את החום בצורה חזקה יותר.

חברת דלונגי משיקה  מספר דגמים של רדיאטורים: רדיאטור 9 צלעות RADIAS – עיצוב חדשני ובעל ידית נשיאה קדמית, כולל גלגלים לנשיאה נוחה. מחיר מומלץ לצרכן: 699 .

רדיאטור 9 צלעות – KH-770920 -ברדיאטור חריצים טרמיים מיוחדים מוגנים. בזכות חריצים אלו, מתאפשר חמום מהיר של האוויר וכך נשמרת טמפרטורה קבועה. ברדיאטור זה מנגנון הגנה בפני קפיאה והוא עומד בסטנדרט האירופאי המחמיר ביותר. גוון: לבן. מחיר מומלץ לצרכן: 699 .

רדיאטור 10 צלעות  DRAGON– רדיאטור זה בעל משטח גדול בעיצוב חדשני. משטח ההקרנה במכשיר גדול ומבטיח זרימת אוויר מהירה יותר הגורמת לאפקט ארובה, המפזר את החום בצורה חזקה יותר. ברדיאטור מנגנון הגנה בפני קפיאה, הגורם לפעולה אוטומטית של המכשיר בטמפרטורה של 5 מעלות. גוון: לבן. מחיר מומלץ לצרכן: 999 ₪.

רדיאטור 12 צלעות – RADIAS – בעל הספק גדול במיוחד של 1100-2500 וואט וחזק במיוחד. ניתן להגדיר את התרמוסטט של המכשיר באופן אוטומטי בכדי לשמור על הטמפרטורה הרצויה. עיצוב הרדיאטור הינו חדשני והוא בעל ידית נשיאה קדמית. גוון לבן. מחיר מומלץ לצרכן: 799 ₪.

רדיאטור 12 צלעות –VENTOהידית של החלק העליון של סוללת הרדיאטור דוחפת בחוזקה את זרימת האוויר כלפי חוץ ובכך מגבירה את זרימת החום בצורה משמעותית. מצויד בטיימר ל-24 שעות ביממה. עם ידית וגלגלים נוחים לנשיאה. גוון לבן מחיר מומלץ לצרכן: 849 ₪.

להשיג ברשת מטרו ובחנויות החשמל המורשות וברשתות המובחרות.

או באתר: www.brimag.com

טיפים לחימום הבית:

מור מוסקוביץ, מנהל מותג דלונגי,  מעניק  טיפים ועצות  לדרך המהירה והיעילה בשמירה על חום הבית וחיסכון בחשמל:

  1. בטיחות- מעל הכול! בחרו במכשיר שאינו מסוכן לילדים ולא לבע"ח.
  • בדקו את פתחי הבית (דלתות, חלונות), בידוד יכול לחסוך חלק נכבד מהוצאות החימום של הבית.
  • 3.     22 מעלות זוהי הטמפרטורה המומלצת לחימום חלל הבית.
  • תתחילו לבשל- לבישול אפקט חימום טבעי ונעים.
  • הכניסו שטיחים לבית, גם יוסיף לעיצוב וגם יעזור לחימום הבית.
  • אם כבר החלטתם לקנות מכשיר חימום, אז החליטו מה הייעוד: חדר ילדים, סלון, מקלחת  – לכל חלל מתאים אמצעי חימום אחר.
  • צריכת החשמל- "הזול לפעמים עולה ביוקר", בדקו מהי צריכת החשמל של מכשיר החימום.
  • אמינות- מכשיר חימום טוב צריך להיות תקין, לכן בדקו אמינות ודאגו שאתם רוכשים מכשיר של חברה ידועה, בעלת שם ובדקו שלמוצר יש אחריות של חברה אמינה.
  • רדיאטור מתקרר במשך זמן רב יותר. בשביל לנצל את האנרגיה בצורה המירבית, לאחר שהרדיאטור מתחמם אפשר לכבותו (לא בסמוך ליציאה מהבית) ולהמשיך ליהנות מהחום שהוא מפיץ עד שהוא מתקרר.
  1. חדר סגור יותר ימנע בריחת אוויר חם. לכן יש לסגור את חלונות הבית ואת דלתות החדרים שאין צורך לחמם. אם יש לכם חלונות גדולים, מומלץ להשתמש בחלונות כפולים. בנוסף, יש לאטום את החריצים שבין החלון למשקוף ובין גוף הדלת לסף.

חורף חם ונעים.