חורף חם עם 'ורטיגו'

להקת המחול מציינת 30 שנות פעילות בסיור הופעות ארצי עם מיטב עבודותיה מהשנים האחרונות

בשורה לאוהבי המחול. להקת המחול 'ורטיגו', המציינת השנה 30 שנות יצירה ופעילות, מזמינה את הקהל הרחב לבלות איתה את חודשי החורף, לחוות את הלהקה על כל צדדיה המיוחדים וליהנות מיצירות נבחרות של המנהלת האמנותית של הלהקה נעה ורטהיים.

אחרי שלוש שנים שלא בוצעה על הבמות, תעלה הלהקה את היצירה 'אחת, אחת ואחת' לכוריאוגרפיה של נעה ורטהיים. על יצירה זו הייתה ורטהיים מועמדת לפרס בסי היוקרתי בניו יורק. היצירה 'אחת, אחת ואחת' עוסקת במשאלת הנפש של היחיד לאחדות מול תהליכי נפרדות במרחב האנושי, במישור הקיומי ובשדה הרוחני. היצירה מערבת את הפנים עם החוץ תוך הקשבה להד המשתקף מכיוונים שונים, תוך שהיא מעמיקה לפתח את היחס המטאפורי בין קרוב לרחוק ובין עצמי. 25-26.2 ו-27-28.3 במרכז 'סוזן דלל'.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים : כאן

היצירה 'פרדס' של נעה ורטהיים נולדה בבית. "בית הוא התכנסות שכולנו חווינו בתקופה האחרונה. עבודה שבה הגוף מתכנס לעצמו, מצייר את עצמו ומתחבר לרבדים הרוחניים שלו פנימה. פנימה של כל אדם/רקדן לתוך עצמו לצד הקשר שלו עם המארג המשותף", אומרת נעה ורטהיים. 1-2.2, היכל אומנויות הבמה בהרצליה; 10.2, אולם המופעים בגן שמואל; 18.2 ו-4.3, כפר האומנות האקולוגי 'ורטיגו' בקיבוץ נתיב הל"ה.

לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים –  כאן

את היצירה Shape On Us לכוריאוגרפיה של שרון פרידמן (ספרד – ישראל) מבצעים רקדני 'ורטיגו כח האיזון'. היצירה לתשעה רקדנים משלבת רקדנים בעלי מוגבלויות ורקדנים מקצועיים, אשר תוך כדי תהליך התפתחה לכדי יצירה כוריאוגרפית טהורה המשלבת גופים אנושיים מגוונים ופותחת עולמות כוריאוגרפיים חדשים ומפעימים. היום, יותר מתמיד, הופכת יצירה יוצאת דופן זו לרלוונטית – כזו שמבוססת על קומפוזיציות שנבנות על השבריריות של הגוף האנושי ועל יכולות מגוונות. 2.2, מרכז 'סוזן דלל'; 16.2, קיבוץ אילות; 24.2, היכל התרבות יבנה; 28.2, קיבוץ דורות (מועצה אזורית שער הנגב).

לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים : כאן