חורף קלאס באפס מאמץ

לחמין, למרק כתום או למרק ירקות: שורת לקטי ירקות טריים למנות החורף, שיגיעו אליכם עוד באותו היום מהחקלאי

לבישול יש שני חלקים: החלק הסיזיפי שכולל קניית מוצרים, קילוף, שטיפה וחיתוך; והחלק היצירתי – רקיחת התבשיל במטבח. עד היום, מי שרצה לוותר על החלק הראשון, נהג לרכוש לקטים קפואים שחסרונותיהם התזונתיים ידועים מעבר למחירם היקר.

לקראת עונת החורף, משיק אתר 'מושבניק' מגוון לקטים למנות הפופולאריות של העונה עם ירקות טריים שנחתכים על פי ההזמנה ומגיעים נקיים וחתוכים עד הבית – היישר אל הסיר או אל התנור.

בין מגוון הלקטים ניתן למצוא לקטים למרקים שונים, לקטים לחמין, ירקות שורש, לאנטיפסטי, למוקפץ ועוד. בנוסף, קיימים מארזים של ירקות טריים מגורדים, ירקות לחמוצים ולסלטים. הלקטים מגיעים במארזים של 300 גרם ועד קילו.

רון יהודה שטרית מנהל השיווק של אתר 'מושבניק': "מבחינת המחיר, מדובר על פתרון יעיל יותר של קניית מצרכים עם מנות מדויקות וללא זריקה עודפת. קילו בודד של כל מרכיב בלקט יעלה לרוב יותר מלקט מוכן לבישול. מעבר לכך, קיים פן בריאותי למהלך שלהערכתנו יעודד ישראלים לשלב יותר ירקות בכל מנה. וכמובן, שומרים על הטריות. הערכות מוכנות מידי יום בהתאם להזמנה ויוצאות באותו היום אל הלקוח. השירות, שנמכר עד היום רק במעדניות יוקרתיות ברחבי העולם, יעודד על פי ההערכות צרכנים להגברת צריכת מזון בריאותי מידי יום".

טווח מחירים לצרכן: 9.90 שקלים ועד 22.90 שקלים.

אתר 'מושבניק', www.moshavnik.co.il.