חותכים במושב – מבשלים בבית

הטריק הסודי שיחסוך לכם שעות של עבודה במטבח בחג הקרוב

תהליך הבישול יכול לא פעם להפוך לארוך ולמייגע כאשר הוא כולל בתוכו את העבודה הסיזיפית של בחירת הירקות בסופר, השטיפה והחיתוך של הירקות ועשבי התיבול לקראת הכנת המנה. במיוחד לקראת החג, משיק אתר 'מושבניק', המתמחה בשיווק ישיר של ירקות ופירות מן החקלאי לצרכן, קולקציית לקטים מוכנים עם מגוון ירקות טריים, אשר מגיעים במשלוח ישירות עד הבית אל הסיר, התנור או קערת הסלט – כל מה שנותר זה לתבל ולהגיש.

בשונה מרשתות השיווק בהן לא ניתן לדעת כמה זמן עמדו הירקות על המדף, אתר 'מושבניק' קולף, חותך וקוצץ את הפירות והירקות מיד לאחר ההזמנה. בין מגוון הלקטים ניתן למצוא מגוון לקטי ירקות החל מטאבולה עם גרגירי רימון, כרוב לבן ועשבי תיבול, עגבניות שרי פיקנטי, לקטי ירקות לתבשילי דגים, לקטים למרקים שונים, ירקות שורש לתנור, לאנטי פסטי, למוקפץ, לחמין, ירקות טריים מגורדים, ירקות לחמוצים ולסלטים ועוד.

רון יהודה שטרית, מנהל השיווק של אתר 'מושבניק': "מבחינת המחיר מדובר על פתרון יעיל יותר של קניית מצרכים, עם מנות מדויקות וללא זריקת עודפים. קילו בודד של כל מרכיב בלקט יעלה לרוב יותר מלקט מוכן לבישול. מעבר לכך, קיים פן בריאותי למהלך שלהערכתנו יעודד ישראלים לשלב יותר ירקות בכל ארוחה".

טווח מחירים: 9.90-22.90 שקלים.

להזמנות ולמידע נוסף: www.moshavnik.co.il.