חטיף תמרים כשר לפסח

צילום: אפרת אשל
צילום: אפרת אשל
מותג חטיפי הבריאות FREE מציע לפסח סדרת חטיפי תמרים כשרים לפסח בחמישה טעמים * החטיפים עשויים מרכיבים טבעיים בלבד, ללא תוספת סוכר,ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל

מי אמר שאין מה לאכול בפסח? מותג חטיפי הבריאות  Freeמציע לפסח 2022 סדרת חטיפי תמרים כשרים לפסח, המבוססת על תמרי מגה'ול האיכותיים וכוללת חמישה טעמים ייחוודיים: תמרים עם קשיו ונגיעות לוז, תמרים עם בוטנים ואגוזי לוז, תמרים וקוקוס, תמרים עם אגוזים ושברי קקאו ותמרים ואגוזי לוז.

סדרת חטיפי Free היא חלק ממגמה בינלאומית של Clean Label – תווית עם רשימת רכיבים קצרה, ללא תוספת סוכר, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל, דלים בנתרן וללא תוספות של מספרי E. החטיף טבעוני, עשיר ברכיבים תזונתיים ומכיל עד 100 קלוריות בלבד ליחידה. הסוכר בחטיף מקורו בפירות ובאגוזים בלבד.

על אף כמות הסוכר בתמרים, השילוב בין האגוזים לפירות היבשים יוצר אינדקס גליקמי נמוך יותר, מה שתורם באופן מפתיע לאיזון רמות הסוכר בדם ומשמש כחטיף אנרגיה אמתי עם רכיבים מהטבע.

אגוזי הקשיו, הלוז והבוטנים, עברו בישול וקלייה בתהליך המשמר את האיכות התזונתית הגבוהה של החטיפים. סדרת החטיפים מתאימה גם לטבעונים, לילדים, לבני נוער ולמבוגרים ומוצריה יכולים לשמש כארוחת ביניים וכנשנוש בהפסקות.

מחיר מומולץ לצרכן: 15.90-19.90 שקלים למארז של חמש יחידות.

כשרות פרווה בד"צ בית יוסף, בהשגחת הרבנות אשקלון, כשר לפסח.

ניתן להשיג ברשתות המזון והשיווק ובחנויות המובחרות.